• Wanny do zabudowy

Wanny do zabudowy są bardzo chętnie wybierane przede wszystkim przez osoby, które są na etapie urządzania łazienki o niewielkim metrażu. Niemniej jednak te warianty wyposażenia wypadają wspaniale również w większych przestrzeniach, dlatego oczywiście nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszego sklepu internetowego. 

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Wanny w zabudowie ze względu na swój bardzo uniwersalny charakter mogą zostać umieszczone po lewej albo prawej stronie łazienki, ale i na jej głównej ścianie. Z pomocą tego wyposażenia można zaoszczędzić naprawdę sporą ilość miejsca, zwłaszcza że nasi klienci mogą swobodnie dostosowywać wymiary wanny do zabudowy w taki sposób, aby dany egzemplarz był możliwie najlepiej dostosowany do urządzanej przestrzeni. Jeżeli jeszcze wahasz się nad tym rozwiązaniem, to możliwie jak najszybciej przyjrzyj się wyposażeniu, które przygotowaliśmy. Co czyni je aż tak wyjątkowym? Zapraszamy.

Wanny łazienkowe do zabudowy - najważniejsze zalety

Oprócz tego, że wanna pod zabudowę pozwoli Ci zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca, zwróć również uwagę na fakt, że ich montaż pozwoli Ci nawet na posiadanie dodatkowej przestrzeni np. do przechowywania kosmetyków. Wystarczy, że zdecydujesz się na zamontowanie półek na ścianie zaraz obok wanny — najlepiej na takiej wysokości, abyś mógł do nich swobodnie dosięgnąć. Inną docenianą przez użytkowników zaletą jest również o wiele łatwiejsze czyszczenie — modele wolnostojące musimy czyścić praktycznie całe, tutaj część wanny będzie zabudowana, a tym samym pozbawimy się konieczności mycia całej wanny, co pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Czym jeszcze wyróżniają się nasze wanny do zabudowy? Cena każdego dostępnego w naszym sklepie egzemplarza jest atrakcyjna. Pokazujemy naszym klientom, że urządzenie łazienki w estetyczny i funkcjonalny sposób nie musi być bardzo kosztowne.

Postaw na sprawdzone wanny do zabudowy w CER-LAND

Podczas zakupów dostarczymy Ci nie tylko samą wannę, ale i potrzebny do jej zamontowania stelaż. Oferujemy przede wszystkim jedne z najchętniej wybieranych wersji, czyli oczywiście wanny akrylowe do zabudowy. Ich nowoczesna forma sprawia, że prezentują się niezwykle efektownie, a 5-letnia gwarancja na uszkodzenia to dowód na to, że inwestujemy tylko w najlepsze wyposażenie. W CER-LAND czekają na Ciebie wanny od sprawdzonych producentów, takich jak np. Vajer. Zwróć uwagę np. na kolekcję wanien Enigma albo Classic, czyli na te elementy wystroju łazienki, od których trudno oderwać wzrok. Tak! Wanna może pełnić również funkcje dekoracyjne. Co więcej, może zdobić przestrzeń nawet wtedy, gdy zdecydujesz się na stosunkowo prosty, czyli prostokątny wariant.

Zdecyduj się na zakup sprawdzonych, wykonanych z dbałością o każdy detal wanien i ciesz się komfortową kąpielą w swojej łazience każdego dnia. W razie jakichkolwiek wątpliwości — zapraszamy do kontaktu.