• Wanny

W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości wanny do łazienki, które oprócz tego, że stanowią funkcjonalne wyposażenie tego wnętrza, są dodatkowo jego ozdobą. 

  • Parametry

Każdy, kto próbował urządzić nową łazienkę albo zrobić remont w starej, zdaje sobie doskonale sprawę, że to zadanie może niejednokrotnie przysporzyć sporo kłopotu. I nie ma tutaj znaczenia czy łazienka jest ogromna, czy wręcz przeciwnie — niewielka. W łazienkach jest to bardzo istotne, ponieważ zdecydowanie to właśnie tam najczęściej rezygnujemy z zakupu innych dodatków, chociażby ze względu na to, że mogłyby źle reagować na dużą wilgoć. Poznaj proponowane przez nas wanny i wybierz model, który będzie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Staramy się kompletować naszą ofertę w taki sposób, aby dostępność zróżnicowanych wariantów tego wyposażenia była na bardzo dobrym poziomie. Zapraszamy.

Wanny wolnostojące i wanny do zabudowy

Podstawowa klasyfikacja naszych wanien jest podzielona na wanny wolnostojące oraz na egzemplarze przystosowane do zabudowy. Zastanawiasz się teraz nad tym, na który wariant najlepiej postawić? Jeżeli zależy Ci na tym, aby wanna stanowiła centralną ozdobę łazienki, to zdecydowanie dobrym pomysłem będzie wybór wersji wolnostojącej. Trudno wyobrazić sobie bowiem lepszą ozdobę łazienki niż właśnie tak wyeksponowana wanna. W takiej sytuacji rekomendujemy umieszczenie wybranego przez Ciebie wariantu na samym środku łazienki z wolną przestrzenią wokół. Twoja łazienka stanie się szybko prawdziwą i niezwykle efektowną salą kąpielową, w której codzienne przebywanie będzie ogromną przyjemnością. Oczywiście ze względu na to, ile potrzeba miejsca do takiej aranżacji, rekomendujemy zakup wanny solo przede wszystkim do dużych łazienek. W mniejszych na pewno lepiej sprawdzi się wanna do zabudowy, ponieważ można bez większego problemu dostosować ją do różnych kształtów łazienki, a tym samym skutecznie zaaranżować pustą przestrzeń. To z kolei pozwoli na bardzo ergonomiczne zagospodarowanie każdego wolnego kąta. Niezwykle pomocne okazują się wtedy wanny prostokątne, które mogą zostać umieszczone w każdej ze stron w łazience.

Jaką wannę możesz u nas zakupić?

Wśród przygotowanych przez nas produktów na uwagę zasługują oczywiście jedne z najpopularniejszych, czyli wanny akrylowe. To jedne z tych, które pomimo upływu czasu — wciąż są niezwykle chętnie wybierane. Akrylowe wanny bardzo dobrze utrzymują temperaturę wody, czyli pozwalają na długą kąpiel w ciepłej i komfortowej dla naszej skóry wodzie. Oprócz tego ich bardzo dużą zaletą jest również to, że codzienne czyszczenie zajmuje maksymalnie kilka minut. Wanny akrylowe nie powodują hałasu podczas nalewania wody, a przy tym wykazują odporność zarówno na wybarwienia, jak i rdzę. Czym jeszcze zachwycają nasze wanny? Cena dostępnych wariantów jest bardzo atrakcyjna, co znowu zdecydowanie sprzyja zakupom.

Nie czekaj. Postaw na znalezione w naszej ofercie modele akrylowe i nie tylko. Rozmiary poszczególnych wanien są bardzo zróżnicowane, podobnie jak i same kształty, dlatego gwarantujemy, że z naszą pomocą bardzo łatwo urządzisz swoją wymarzoną łazienkę. A odpowiednia przestrzeń do mycia to przecież podstawa!