• Płytki Stargres

Wykańczając lub remontując mieszkanie, chcemy, aby było dopracowane w każdym detalu. Obecnie na rynku mamy szeroki wybór różnego rodzaju materiałów do wykańczania domu bądź mieszkania, w tym kafelek ceramicznych, co pozwala na stworzenie wnętrza w 100% spełniającego nasze oczekiwania. Niemniej jednak wygląd płytek to nie jest jedyny aspekt, na jaki powinniśmy zwrócić uwagę. Ich jakość i trwałość jest niezwykle istotna, aby mimo upływu lat wciąż prezentowały się doskonale. Płytki Stargres łączą w sobie obie te cechy - estetykę i trwałość, dzięki czemu cieszą się dużym powodzeniem wśród szerokiego grona klientów.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór płytek Stargres - zarówno jednolite, jak i pokryte wzorami bądź imitujące marmur. Wszystkie zostały wykonane z dbałością o każdy detal, aby cieszyły oko domowników przez kilka najbliższych lat. Dodatkowo płytki Stargres są łatwe w utrzymaniu w czystości - wszelkie zabrudzenia usuniesz za pomocą delikatnego detergentu i miękkiej ściereczki.

  • Parametry

Urządź swoje mieszkanie z płytkami Stargres

Firma Stargers, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, stworzyła kilkanaście kolekcji płytek. Każda z nich wyróżnia się nietuzinkowym stylem oraz ciekawą fakturą. Płytki Stargres można także ze sobą łączyć, tworząc ciekawe kombinacje, które z pewnością nadadzą wnętrzu charakteru.

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań proponowanych przez firmę Stargres płytki imitujące drewniane panele podłogowe. Są znacznie praktyczniejsze niż panele dzięki swojej odporności na wodę i uszkodzenia, dlatego możesz je zastosować zarówno w kuchni bądź w łazience, jak i w całym mieszkaniu. Gwarantujemy, że w każdym pomieszczeniu będą prezentować się równie ciekawie.

Kolejną propozycją od firmy Stargrespłytki, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych, minimalistycznych mieszkaniach. Są one dostępne w kilku odcieniach szarości - od subtelnych, aż po grafitowe. Kolory płytek możesz dowolnie ze sobą łączyć, co pozwoli na stworzenie nietuzinkowej kompozycji. Te płytki doskonale sprawdzą się w przedpokoju lub na tarasie, ponieważ dzięki ich fakturze osadzający się brud czy piasek nie będzie aż tak widoczny.

Wybierając kafelki do swojego mieszkania, warto także zwrócić uwagę na płytki Stargres imitujące marmur. Najczęściej wykorzystywane są w eleganckich łazienkach lub kuchniach, tworząc luksusową, stylową aranżację, która z pewnością urzeknie wszystkich Twoich gości.

Producent płytki Stargres

Firma Stargres to jeden z największych producentów płytek gresowych w Polsce. Działa na rynku od 2005 roku i od tego czasu cieszy się dużym uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Płytki Stargres powstają z dbałością o środowisko naturalne, dzięki czemu spełniają wszelkie, europejskie normy jakości. Nasi klienci cenią sobie płytki Stargres za szeroką gamę kolorystyczną, ciekawe wzory, tekstury oraz najwyższą jakość, które są efektem pracy najlepszych włoskich i hiszpańskich projektantów.