• Płytki Realonda

Geometryczne wzory, proste linie i foremne kształty to popularne elementy wykorzystywane przez projektantów wnętrz. Głównie można je spotkać w nowoczesnych mieszkaniach, ale nie tylko - geometryczne wzory, szczególnie na podłodze, sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrz, pod warunkiem, że będą spójne kolorystycznie z innymi elementami pomieszczenia.

Płytki Realonda to doskonała propozycja dla osób, które poszukują ciekawych, nietuzinkowych kafelek w nowoczesnych wzorach i kolorach. Najczęściej są one wykorzystywane w takich pomieszczeniach, jak kuchnia lub łazienka, nadając im nowoczesnego charakteru. Należy pamiętać, że przy tym rodzaju płytek niezwykle istotne jest ich prawidłowe ułożenie, ponieważ każde niedociągnięcie będzie widoczne gołym okiem.

  • Parametry

Geometryczne wzory -płytki Realonda

W swojej ofercie posiadamy płytki Realonda o różnych wykończeniach, wzorach oraz kształtach. Pozwala to na wybór kafelek w pełni dopasowanych do wizji aranżacji danego pomieszczenia oraz umożliwia tworzenie różnorodnych kombinacji z wykorzystaniem kilku rodzajów płytek.

Na asortyment naszego sklepu składają się płytki Realonda w kształcie sześcianów o wymiarach 33×28 cm. Dostępne są one w dwóch kolorach - białym i czarnym, a dodatkowo można zdecydować się na wersję ze wzorem umieszczonym na połowie płytki. Ciekawym rozwiązaniem jest także wykorzystanie dwóch kolorów płytek i ułożenie ich w formie szachownicy - gwarantujemy, że dzięki temu Twoja podłoga będzie wyglądać zjawiskowo.

Kolejną wyjątkową propozycją płytek Realonda są kafelki w kształcie rombu imitujące drewniane panele. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie klasyczne rozwiązania z odrobiną oryginalności. Płytki po ułożeniu z pewnością będą prezentować się ciekawie i nietuzinkowo dzięki ich nietypowemu kształtowi oraz wyjątkowej teksturze.

Warto zwrócić uwagę także na geometrycznepłytki Realonda pokryte bogatymi wzorami w ciepłych, przyjemnych barwach. Łączą w sobie nowoczesność oraz styl dawnych lat, dzięki czemu są doskonałą propozycją dla niezdecydowanych. Można je wykorzystać w całym pomieszczeniu lub w połączeniu z innymi, bardziej stonowanymi płytkami.

Producent płytek Realonda

Hiszpańska firma swoje produkty tworzy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i innowacyjne technologie, dzięki czemu płytki Realonda wyróżniają się wysoką jakością. Warto także dodać, że podczas produkcji wykazuje troskę o środowisko naturalne.

Geometryczne kształty i ciekawe wzory płytek sprawiają, że jest to często wybierane rozwiązanie przez znanych projektantów wnętrz.