• Płytki drewnopodobne

Płytki drewnopodobne

Płytki drewnopodobne mają za zadanie ocieplić wnętrze łazienki, imitując wygląd naturalnej deski. Są od niej jednak bardziej odporne na wilgoć i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Właśnie dlatego mają spore grono zwolenników. Często wykorzystywane są również w kuchni, a nawet na podłodze w salonie. Ty też możesz cieszyć się jednocześnie przytulnością i wygodą - bez uciążliwych zabiegów pielęgnacyjnych.

  • Parametry

Xilema Larice 20x80
Produkt niedostępny
Xilema Ciliegio 20x80
Produkt niedostępny
Xilema Ciliegio 13x80
Produkt niedostępny
Xilema Castagno 20x80
Produkt niedostępny
Oregon Nogal 20x120
Produkt niedostępny
Oregon Nogal 20x114
Produkt niedostępny
Fjord Honning 22x90
Produkt niedostępny
Fjord Brun 22x90
Produkt niedostępny
Eco-Chic Naturale 20x120
Produkt niedostępny
Dimore Tabacco Nat. 20x120
Produkt niedostępny
Dimore Sbiancato Nat. 20x120
Produkt niedostępny
Dimore Naturale Nat. 20x120
Produkt niedostępny
Dimore Dorato Nat. 20x120
Produkt niedostępny
Devon Teak Rett. 20x121
Produkt niedostępny

Po pierwsze: ma być wygodnie

Płytki w kuchni czy łazience mają wiele zalet: ładnie się prezentują, a w dodatku łatwo usunąć z nich tłuszcz czy brud. Wystarczy gąbka i niewielka ilość środka czyszczącego, aby przywrócić płytkom drewnopodobnym świeży efekt. Co ważne, nie puchną i nie niszczą się pod wpływem wilgoci. Nie boją się kontaktu z wodą. W przeciwieństwie do naturalnego drewna nie wymagają impregnacji woskiem czy olejowania. Nie odkształcają się pod ciężarem mebli. Ułożone na podłodze wymagają jedynie odkurzenia i przemycia. Te wszystkie cechy składają się na wygodę użytkowania trwałych kafli drewnopodobnych.

Po drugie: ma być estetycznie i przytulnie

Stawiając na praktyczne rozwiązania, wcale nie należy rezygnować z przytulnego klimatu. Z pomocą przychodzą płytki drewnopodobne - jodełka. Z racji, że świetnie imitują wygląd naturalnej deski, można położyć je na ścianie w łazience lub na podłodze w korytarzu, by łatwiej było utrzymać pomieszczenie w czystości. Jednocześnie ciepłe odcienie brązu i ciekawa faktura sprawiają, że stanie się ono bardzo przytulne. Nawet we wnętrzach narażonych na wilgoć czy zanieczyszczenia (jak piwnice, spiżarnie, toalety czy pralnie) nie musisz mieć “zimnych” kafelków. Możesz wybrać rozwiązanie naśladujące ich odporność na zabrudzenia wraz z niepodważalną estetyką drewna.

Po trzecie: używaj, jak lubisz!

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju płytki do położenia zarówno na ścianę, jak i na podłogę (odporne na ścieranie). Można używać ich w całym pomieszczeniu bądź tylko jako dodatek. Bogaty wybór rozmiarów, rodzajów wykończenia i odcieni sprawia, że mamy idealne płytki drewnopodobne właśnie do Twojego wnętrza! Wolisz mat czy połysk? Zimne czy chłodne odcienie? Płytki ułożone horyzontalnie czy może w jodełkę? Mamy szerokie pole do popisu w dziedzinie wykańczania wnętrz. Wystarczy sprawdzić w naszym katalogu i… zdecydować się na zupełną metamorfozę domu. Zapraszamy!