• Płytki ceramiczne importowane

Polscy producenci płytek ceramicznych mogą pochwalić się wysokim poziomem zaawansowania oraz ciekawymi rozwiązaniami. Nic dziwnego, że coraz większa część klientów postanawia wspierać krajowe marki. Nie jest jednak tajemnicą, że na światowym rynku płytek ceramicznych znajdują się dostawcy, którzy wyróżniają się wręcz niepowtarzalną estetyką produktów. To właśnie ze względu na spójność całej aranżacji wiele osób decyduje się, mimo całej sympatii do polskich marek, na płytki ceramiczne importowane. Co więcej, zdarza się, że klient szuka konkretnych, nietypowych modeli płytek, niedostępnych u polskich producentów. To właśnie dla tych osób sklep internetowy cer-land.pl przygotował tę ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem płytek ceramicznych importowanych.

  • Parametry
Starkpol Nacar 60x60
Produkt niedostępny
Skyros Blanco 44x44
Produkt niedostępny
Revoque Perla 60x60
Produkt niedostępny
Osaka White 28,5x33
Produkt niedostępny
Nature White Decor 32x90 R
Produkt niedostępny
Nature White 32x90 R
Produkt niedostępny
Mugat Blanco 10x20
Produkt niedostępny
Metro Blanco 20x60
Produkt niedostępny
Donosti Noce 17x52
Produkt niedostępny
Baikal Lined Mate 30x60
Produkt niedostępny
Baikal Lined Brillo 30x60
Produkt niedostępny
Anza Blanco 25x75
Produkt niedostępny
Agora Blanco 45x45
Produkt niedostępny

Płytki ceramiczne importowane – znane marki podstawą jakości

W naszej ofercie znajdziesz płytki ceramiczne importowane, dostępne w cenach na poziomie płytek krajowych. Nasi klienci mogą wybierać wśród takich kolekcji, jak Casalgrande Padana, Ceramica Vilar Albaro, Azulejos Mijares, Super White&Black czy Sierragres. Posiadamy w sprzedaży zarówno modele wielkoformatowe, jak i ciekawe rozwiązania w stylu retro. Obojętnie, czy szukaszpłytek ceramicznych importowanych, które będą spójne ze stylem klasycznym, boho, industrialnym, czy rustykalnym – u nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Warto wspomnieć przede wszystkim o producentach włoskich i hiszpańskich. Rewelacyjna stylistka ich wyrobów to zasługa powszechnego występowania płytek w tych rejonach, które są wręcz dominującym elementem wykończenia wnętrz śródziemnomorskich czy iberyjskich. Oprócz tego w asortymencie posiadamy warianty od producentów niemieckich, francuskich lub z terenów Skandynawii. Postaw na niepowtarzalny styl i wybierz płytki z tej kategorii.

Płytki ceramiczne importowane – szeroki wybór różnorodnych wzorów

Klienci szukający płytek ceramicznych importowanych doskonale wiedzą, na jakim efekcie im zależy. Tego typu płytki najczęściej pojawiają się w przestrzeniach niesztampowych, oryginalnych oraz takich, których zdecydowanie nie można zobaczyć w innych wnętrzach. Często taki efekt wiąże się ze sporymi kosztami, jednak unikatowy i jedyny w swoim rodzaju rezultat jest tego wart. Wśród niepowtarzalnych wzorów i faktur, dostępnych w ofercie sklepu cer-land.pl, warto wymienić m.in. imitację naturalnego kamienia włoskiej serii Alfalux, geometryczne wariacje na gresach z kolekcji Stracciatella Arcana albo głębię zieleni widoczną na kafelkach Trace Caesar. Sprawdź koniecznie wszystkie płytki ceramiczne importowane w naszej ofercie.