• Płytki Wielkoformatowe

W tej zakładce naszego sklepu online znajdziesz płytki wielkoformatowe, które doskonale sprawdzą się zarówno na podłogę lub ściany. W ostatnich latach zyskały dużą popularność dzięki doskonałej jakości oraz efektowi, jakie gwarantują w każdym wnętrzu, w którym zostaną położone. A sprawdzą się doskonale zarówno do łazienek, jak i kuchni, salonów, przedpokojów czy nawet sypialni. Dzięki szerokiej gamie modeli dopasowanych zarówno do nowoczesnej, jak i klasycznej stylistyki, znajdziesz płytki gresowe wielkoformatowe, które idealnie sprawdzą się w Twoim wnętrzu. Cieszą się doskonałą jakością, łatwą pielęgnacją oraz pięknym wykończenie, które podkreśli charakter każdej przestrzeni.

Jeśli jeszcze nie udało nam się Ciebie przekonać do ich zalet, zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi gresami, jakie znajdziesz w naszym sklepie online. Jesteśmy pewni, że również będziesz chciał się nimi cieszyć w swoim domu, a u nas wybierzesz model najlepiej pasujący do swojego wnętrza. Dlatego zapraszamy do poznania oferty, a w przypadku pytań także do kontaktu z naszymi pracownikami.

  • Parametry

Interesujesz się aranżacją wnętrz w stylu nowoczesnym? W takim razie na pewno zdajesz sobie sprawę, że płytki wielkoformatowe to w ostatnim czasie jeden z najbardziej popularnych, a zarazem najbardziej stylowych produktów stworzonych do naszych wnętrz. Wszystko ze względu na fakt, że są one montowane w bardzo charakterystyczny sposób — po założeniu prezentują się niemal całkowicie gładko, a co za tym idzie — pozbawiają nas konieczności posiadania w danym wnętrzu niejednokrotnie nieestetycznie prezentujących się fug. Takie płytki stanowią fantastyczną bazę do wielu, często bardzo zróżnicowanych aranżacji, dlatego już teraz sprawdź, co konkretnie oddajemy w Twoje ręce. Czym jeszcze wyróżniają się te propozycje?

Wielkoformatowe płytki — co jeszcze musisz o nich wiedzieć?

Egzemplarze, które oferujemy w CER-LAND, są przede wszystkim bardzo zróżnicowane. Oczywiście ma to związek z tym, że staramy się sprostać oczekiwaniom wielu klientów, a nie prowadzić sprzedaży wyłącznie dla wybranego grona. Możesz więc u nas zamówić płytki wielkoformatowe drewnopodobne — to duże, imitujące wygląd naturalnego drewna modele, na które na pewno szybko zwrócisz uwagę. Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby ten naturalny materiał zagościł w Twoim domu, a jednocześnie, np. ze względu na bardzo wysoką cenę, nie mogłeś sobie na niego pozwolić, to nasze płytki z całą pewnością będą wprost idealną alternatywą. Egzemplarze drewnopodobne możesz zaaranżować chociażby w swoim salonie, np. w niedalekiej odległości od kominka, tworząc przy tym bardzo przytulną, ciepłą i iście rodzinną kompozycję. Te modele są oczywiście dostępne w różnych wersjach kolorystycznych - bardzo jasnych lub ciemnych, co daje Ci możliwość wybrania ulubionego rodzaju “drewna”. Każdy na pewno będzie prezentował się równie dobrze.

Gdzie możesz zaaranżować wielkoformatowe płytki?

Gres wielkoformatowy, który został przyozdobiony za pomocą jednego z największych hitów sezonu, czyli imitacji marmuru, może zabłysnąć również w Twoim salonie lub w jadalni. W przypadku płytek ściennych zachęcamy zawsze do tego, aby zdecydować się na umieszczenie ich na jednej ścianie na podstawie wcześniej przemyślanej kompozycji. Cała ściana wyłożona w płytkach niekiedy może wydawać się dość przytłaczająca, ale w momencie, gdy zdecydujesz się tylko na udekorowanie w ten sposób np. połowy — efekt na pewno będzie bardzo zadowalający. W jakich jeszcze wnętrzach sprawdzą się płytki wielkoformatowe? Łazienka to oczywiście kolejne z tych pomieszczeń, w których zdecydowanie warto je uwzględnić. Możesz wybrać tam np. kafelki wielkoformatowe i zaaranżować je zarówno na podłodze, jak i na ścianie. Świetną opcją będzie kontrastowe połączenie, czyli sytuacja, w której podłoga będzie jasna, a ściany ciemne albo całkowicie na odwrót. Gwarantujemy, że takie kafelki sprawdzą się w tych większych i mniejszych łazienkach.