• Płytki Wielkoformatowe

Płytki wielkoformatowe w ostatnich latach zyskały dużą popularność dzięki doskonałej jakości oraz efektowi, jakie gwarantują w każdym wnętrzu. Sprawdzą się doskonale zarówno do łazienek, jak i kuchni, salonów, przedpokojów czy nawet sypialni. Dzięki szerokiej gamie płytek wielkoformatowych na podłogę możemy zagwarantować, że wszyscy nasi klienci zyskają wysokiej jakości produkt, który podkreśli charakter ich przestrzeni. Ich piękne wykończenie oraz łatwa pielęgnacja to tylko dwie z wielu zalet. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi gresami, jakie znajdują się w naszym sklepie online, a w przypadku pytań zapraszamy także do kontaktu z naszymi pracownikami. Jesteśmy pewni, że znajdzie się model najlepiej pasujący do ich wnętrza.

  • Parametry

iele osób interesuje się aranżacją wnętrz w nowoczesnym stylu. To właśnie oni odkryli i przyczynili się do tego, że płytki wielkoformatowe to w ostatnim czasie stały się jednym z najbardziej popularnych, a zarazem najbardziej stylowych produktów. Wszystko ze względu na fakt, że są one montowane w bardzo charakterystyczny sposób – po założeniu prezentują się niemal całkowicie gładko, a co za tym idzie – pozbawiają konieczności posiadania w danym wnętrzu niejednokrotnie nieestetycznie prezentujących się fug. Takie płytki wielkoformatowe stanowią fantastyczną bazę do wielu, często bardzo zróżnicowanych aranżacji. Dzięki różnym wzorom oraz kolorom dopasowanie ich do przestrzeni nie będzie trudne. Jednym z popularniejszych modeli są płytki wielkoformatowe imitujące marmur. To ekskluzywne zdobienie pobija rynek już od jakiegoś czasu, ozdabiając wiele pomieszczeń w domach.

Wielkoformatowe płytki — co jeszcze musisz o nich wiedzieć?

Egzemplarze, które oferujemy w CER-LAND, są przede wszystkim bardzo zróżnicowane. Ma to związek z próbą sprostania oczekiwań wielu klientów. U nas można więc zamówić płytki wielkoformatowe. Imitują wygląd naturalnego drewna, dlatego na pewno zwrócą uwagę każdego, kto na nie spojrzy. Wszyscy ci, którzy od zawsze marzyli, aby ten naturalny materiał zagościł w ich domu, a jednocześnie, np. ze względu na bardzo wysoką cenę, nie mogłeś sobie na niego pozwolić, z całą pewnością docenią nasze duże płytki. Można zaaranżować je chociażby w salonie, np. w niedalekiej odległości od kominka, tworząc przy tym bardzo przytulną, ciepłą i rodzinną kompozycję. Te modele są oczywiście dostępne w różnych wersjach kolorystycznych – bardzo jasnych lub ciemnych, co daje Ci możliwość wybrania ulubionego rodzaju „drewna”. Każdy na pewno będzie prezentował się równie dobrze.

Gdzie możesz zaaranżować wielkoformatowe płytki?

Gres wielkoformatowy, który został przyozdobiony za pomocą jednego z największych hitów sezonu, czyli imitacji marmuru, może zabłysnąć również w Twoim salonie lub w jadalni. Cała podłoga wyłożona w płytkach pozwoli uzyskać na pewno bardzo zadowalający efekt. W jakich jeszcze wnętrzach sprawdzą się płytki wielkoformatowe? Łazienka to oczywiście kolejne z tych pomieszczeń, w których zdecydowanie warto je uwzględnić. Możesz wybrać tam np. kafelki wielkoformatowe i zaaranżować je na podłodze. Świetną opcją będzie kontrastowe połączenie, czyli sytuacja, w której podłoga będzie jasna, a ściany ciemne albo całkowicie na odwrót. Gwarantujemy, że takie kafelki sprawdzą się w tych większych i mniejszych łazienkach.