• Peronda

Wejdź do naszego “płytkowego” świata i wybierz dla siebie wyjątkowe płytki ceramiczne Peronda. Długa obecność marki na rynku oraz zadowolenie mnóstwa klientów to wspaniałe dowody na to, dlaczego zdecydowanie warto zaopatrzyć się w jej wyroby.

  • Parametry

Płytki Peronda to jedne z tych modeli, które w momencie, gdy zostają wykorzystane w danym wnętrzu... całkowicie je odmieniają. Wszystko ze względu na ich niespotykany, a zarazem przepiękny, iście hiszpański charakter. Masz wrażenie, że wszystkie propozycje płytek, które przeglądałeś w ostatnim czasie, prezentują się tak samo? Szukasz czegoś, co zdecydowanie będzie zwracać uwagę we wnętrzach, a jednocześnie nie zaburzy spójnej kompozycji? W takim razie płytki hiszpańskie Peronda zostały stworzone specjalnie dla Ciebie! Nie musisz martwić się tym, że przytłoczą Twoją kuchnię lub przedpokój — wręcz przeciwnie. Po prostu dodadzą tym pomieszczeniom o wiele ciekawszego charakteru. Zapraszamy.

Hiszpańskie modele płytek w Twoim domu

Jeżeli w przeszłości nie miałeś nigdy okazji korzystać z płytek oferowanych przez markę Peronda, to musisz wiedzieć, że ten hiszpański producent zwraca uwagę na najmniejsze detale dotyczące pojedynczych egzemplarzy. Tutaj nic nie dzieje się przypadkiem — każde zdobienie jest bardzo dokładnie przemyślane i dobrane w taki sposób, aby Cię zachwycić. Peronda oprócz tego, że tworzy kompozycje, obok których trudno przejść obojętnie, dodatkowo może pochwalić się także ogromną dbałością o nasze wspólne środowisko. Ekologia to temat, który jest bardzo bliski marce. Dba o nią oczywiście dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, współcześnie dostępnych na rynku. Peronda Ceramicas powstała w 1827 roku, co czyni ją najdłużej działającą firmą w świecie ceramiki. Robi wrażenie, prawda? Możesz więc być pewien, że ich wyroby będą idealną propozycją do Twojego domu.

Jakie płytki od firmy Peronda możesz u nas zakupić?

W CER-LAND staramy się spełniać oczekiwania wszystkich klientów, co w praktyce przekłada się oczywiście na bardzo bogatą ofertę wyposażenia. Wśród produktów, na które powinieneś zwrócić uwagę, znajdują się np. płytki drewnopodobne Peronda. Oczywiście te modele powstały w nawiązaniu do naturalnego drewna, co czyni je niezwykle wyjątkowymi propozycjami na rynku. Marzyłeś o tym, aby zachwycać się pięknymi odbarwieniami i słojami na drewnie, a jednocześnie nie mogłeś sobie pozwolić na ten materiał? W takim razie płytki, które imitują drewno, będą strzałem w dziesiątkę. Jeżeli szukasz czegoś prostszego, aczkolwiek nadal z wyjątkową hiszpańską nutą, to być może spodobają Ci się płytki podłogowe Peronda w intensywnych, a zarazem ciekawie połączonych kolorach. W Twoje ręce oddajemy też płytki ścienne Peronda — również dostępne w bardzo kolorowych, wręcz pstrokatych odcieniach i takie, które zachwycają swoim stonowanym dopasowaniem barw. Białe czy po prostu, ogólnie mówiąc, jasne płytki, to nie są wersje, z których warto współcześnie rezygnować. Musisz po prostu umiejętnie zestawić je z innym wyposażeniem.