• Patchworki

Płytki patchworki

Podłogowe i ścienne płytki ceramiczne w stylu patchwork to propozycja dla klientów, którzy chcą zaaranżować wnętrza swoich domów w sposób odważny i niebanalny. Kategoria ta charakteryzuje się różnorodnością kolorów, wzorów oraz kształtów geometrycznych. Umożliwia uzyskanie efektów satysfakcjonujących dla zwolenników nietuzinkowego designu. W jakich pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się płytki patchwork?

Płytki patchwork w salonach

Salon to pokój, w którym przyjmujemy gości, dlatego powinien być zadbany, elegancki i odzwierciedlać nasz styl. Kafelki świetnie dopasowują się do drewnianych mebli, innowacyjnych dodatków oraz roślin doniczkowych. Płytki patchwork bardzo dobrze komponują się z klimatem retro, awangardowym i futurystycznym. Niesamowite efekty wizualne można tworzyć za pomocą materiałów o uniwersalnych barwach, takich jak szarość, czerń czy biel, a także przy użyciu modeli heksagonalnych, trójwymiarowych czy ozdobionych motywami geometrycznymi lub roślinnymi. Płytki patchwork często wybierane są do salonów z aneksem kuchennym, aby oddzielić nimi obie przestrzenie.

Płytki patchwork w łazienkach

Łazienki, toalety i salony kąpielowe nabierają charakteru i rysu nowoczesności, gdy ich podłogi i ściany są zdobione przez płytki patchwork połączonymi z gładkimi kafelkami bazowymi. To nie tylko atrakcyjny element wystroju, lecz także bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż płytki patchwork bardzo dobrze znoszą zmiany temperatur oraz wilgoć i są nienasiąkliwe. Posiadają również wysoką klasę plamienia, czyli bez trudu można usunąć z nich wszelkie zabrudzenia. 

Zapytaj o szczegóły

  • Parametry