• Paradyż

Płytki paradyż

Ceramika Paradyż to jeden z największych polskich producentów kafelek. Firma istnieje od ponad 30 lat oraz eksportuje swoje produkty do 40 krajów na całym świecie. Przez cały ten czas wypracowała indywidualny styl, który wyróżnia się odważnym i artystycznym wzornictwem, dbałością o detale oraz szeroką dostępnością różnych formatów i typów płytek paradyż w każdej kolekcji. 

Wzorowa jakość i uniwersalizm

Marka Paradyż niejednokrotnie była pionierem we wdrażaniu innowacyjnych technologii produkcji na polski rynek ceramiczny. W 1997 roku wprowadzili do użytku pierwszą w Polsce szkliwioną płytkę mrozoodporną, a 9 lat później jako pierwsi wśród konkurencji zaczęli stosować druk cyfrowy. Do zainicjowanych przez nich nowości należą również pierwsze polskie kafelki gresowe w formacie 75x75. Płytki paradyż występują w 170 kolekcjach - każda z nich posiada bogaty wybór wzorów, kształtów i kolorów. Znajdują się wśród nich kafelki do domów, zewnętrznych przestrzeni budynków. W kolekcjach możemy również znaleźć płytki paradyż do ogrodów. Większość płytek jest rektyfikowana i wykonana z dbałością o wszelkie szczegóły. Płytki paradyż idealnie dopasowują się do powierzchni oraz do siebie nawzajem. Nie bez powodu Paradyż jest firmą sprawdzoną i godną zaufania. 

Realizm czy dekoracja?

W przypadku tych kafelków nie trzeba wybierać pomiędzy tymi dwiema alternatywami. Płytki paradyż są bardzo praktyczne i posiadają najlepsze parametry techniczne, które czynią je wytrzymałymi i łatwymi do utrzymania w nienaruszonym stanie przez długie lata. Jednocześnie ich walory estetyczne z powodzeniem zmieniają je w doskonałą ozdobę wszystkich wnętrz.

Zapytaj o szczegóły

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia