• Pamesa

Zapoznaj się ze wszystkimi propozycjami płytek Pamesa Ceramica oferowanymi w CER-LAND i doceń ich doskonałe wykonanie.

  • Parametry
Anza Blanco 25x75
Produkt niedostępny

Trendy i chętnie wybierane propozycje w świecie płytek oraz w szeroko pojętej aranżacji wnętrz wciąż ulegają zmianom. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twoje mieszkanie przez cały czas prezentowało się nienagannie, musisz postawić na propozycje od takich producentów, którzy mogą pochwalić się chociażby wieloletnim doświadczeniem w branży, a także umiejętnym dopasowaniem poszczególnych kolorów, wzorów i samych materiałów. Wybierz do swojego domu płytki, które nie przestaną być modne po jednym sezonie, a wręcz przeciwnie — pomimo upływu lat wciąż będą prezentować się wspaniale. Zapewniamy, że świetną propozycją okażą się płytki ceramiczne Pamesa, które oprócz wymienionych już cech wykazują także doskonałą odporność na uszkodzenia, wysoką jakość wykonania i przede wszystkim... przystępną cenę. W CER-LAND pokażemy Ci, że zaaranżowanie podłóg i ścian wcale nie musi iść w parze z wydawaniem ogromnych pieniędzy. Zapraszamy!

Pamesa Ceramica — z miłości do aranżacji wnętrz

Oferowane przez nas płytki Pamesa to dosłownie prawdziwa gratka dla wszystkich osób, które cenią sobie niecodzienne, a zarazem wciąż bardzo uniwersalne rozwiązania. Właśnie dlatego te egzemplarze będą wspaniale odnajdywać się zarówno w tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych przestrzeniach. Płytki podłogowe Pamesa możesz wykorzystać np. w kuchni albo łazience, z kolei płytki ścienne Pamesa będą stanowiły fantastyczną ozdobę wtedy, gdy wykorzystasz je w salonie lub jadalni. Chociaż kiedyś płytki były tym elementem, który najczęściej znajdował się właśnie na podłogach, aktualnie często można je zobaczyć również na samych ścianach. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby jedno wnętrze nie mogło zostać udekorowane egzemplarzami ściennymi i podłogowymi. W takiej sytuacji kluczem do sukcesu będzie po prostu umiejętne połączenie kolorystyki. Możesz zdecydować się np. na zestawienie bieli i czerni — te dwa kontrastowe kolory praktycznie zawsze wyglądają świetnie. To jednak nie jest jedyna kombinacja odcieni, na jaką możesz się zdecydować.

Płytki imitujące szlachetne drewno

W CER-LAND czeka na Ciebie bardzo bogata oferta, w skład której wchodzą niezwykle modne płytki drewnopodobne Pamesa. Ich charakterystyczne wykonanie spełnia oczekiwania tych użytkowników, którzy od płytek oczekują czegoś więcej niż tylko samej funkcjonalności. Wszystko dzięki temu, że ich wykonanie i wygląd faktycznie imitują piękno, jakim uraczy nas najpopularniejszy na świecie naturalny materiał - drewno. Firma Pamesa z myślą o różnych potrzebach klientów przygotowała płytki w standardowych rozmiarach oraz takie, które odbiegają od znanych nam wymiarów. Poszukujesz modeli w rozmiarze 20 × 60? A może 25 × 75? Dla Pamesa Ceramica to żadne wyzwanie, ponieważ to właśnie oni wyróżniają się ze względu na dostępność w ofercie kafli o bardzo nieszablonowych rozmiarach. Z tego względu, nawet jeśli szukasz bardzo małych albo na odwrót — ogromnych płytek, na pewno znajdziesz warianty, które Cię zainteresują.