• Opoczno

Płytki Opoczno

Marka Opoczno to wyróżniona wieloma nagrodami firma, której historia sięga aż 1883 roku. Od początku istnienia przedsiębiorstwo podejmowało współpracę z cenionymi artystami, projektantami i technikami. Dysponuje jedną z najbogatszych ofert w Polsce i cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Płytki opoczno charakteryzują się wysoką jakością, efektownym wzornictwem i dbałością o detale.

Pasja i tradycja

Każda kolekcja płytek opoczno jest efektem pracy zaangażowanych projektantów, którzy dużą wagę przykładają do oczekiwań klientów. Z pasją poszukują pomysłów, które połączą współczesne trendy z funkcjonalnością i uniwersalnością produktów. Najmocniejsza strona marki produkującej płytki opoczno to umiejętne łączenie tradycji z nowoczesnością. Wykorzystywanie innowacyjnych technologii sprawia, że powstające w zakładach firmy produkty wyróżniają się wyjątkową estetyką oraz bezkonkurencyjną jakością.

Jakie są zalety płytek opoczno?

Płytki opoczno posiadają szereg zalet, dla których warto wykorzystać je w procesie wykańczania i wyposażania własnego domu lub mieszkania:

  • są bezpieczne, czyli niepalne oraz antystatyczne, a także dobre dla zdrowia, ponieważ nie stwarzają warunków dla rozwoju mikroorganizmów i roztoczy;
  • płytki opoczno nie tracą koloru i nie blakną pod wpływem światła;
  • cechują się wytrzymałością na obciążenia, zaplamienia oraz urazy mechaniczne, takie jak zadrapania i zarysowania;
  • ich pielęgnacja oraz utrzymanie w czystości nie sprawia żadnych problemów.

Ponadto, ceramiczne płytki Opoczno sprawdzają się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym, ponieważ dobrze przewodzą ciepło. 

Łazienka

Płytki Opoczno dobrane w odpowiedni sposób pozwolą stworzyć przyjazne, ciepłe wnętrze. Odpowiednia aranżacja sprawi, że pomieszczenie to stanie się intymną przestrzenią relaksu. Biała łazienka, naturalne kolory czy płytki drewnopodobne to tylko niektóre z pomysłów na aranżacje. Właściwy dobór kształtów i kolorów umożliwią optyczne powiększenie małej przestrzeni lub też atrakcyjne wypełnienie dużej. Zainspiruj się naszymi przykładowymi projektami i daj się porwać fantazji – stwórz łazienkę swoich marzeń.

Kolekcje polecane do łazienki 

Szukasz czegoś w jasnych, pastelowych kolorach, czy wolisz klasyczną czerń i biel? A może chciałbyś dodać swojej łazience rustykalnego uroku przy pomocy płytek drewnopodobnych? Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Wolisz surowe wnętrza w industrialnym, nowoczesnym klimacie? Płytki Opoczno do łazienki to też kolekcje inspirowane kamieniem i betonem. Przejrzyj nasze kolekcje i wybierz spośród nich tę, która stworzy solidną bazę do atrakcyjnej aranżacji wnętrza.


Zapytaj o szczegóły

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia