• Płytki Onice

Biel i odcienie szarości to zawsze trafione rozwiązanie, zarówno w ubiorze, jak i w aranżacji wnętrz. Stanowią doskonałą bazę dla innych kolorów, ale także doskonale prezentują się solo. Należy jednak zadbać o spójność kolorystyczną w całym mieszkaniu, jeśli zdecydujesz się np. na dodatnie kontrastowych dodatków w danym pomieszczeniu.

Białe, minimalistyczne wnętrza cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na swoją prostotę i efektywność. Wykańczając mieszkanie, zwróć uwagę na wykorzystywane materiały, aby wszystkie pomieszczenia tworzyły ze sobą spójną całość. Płytki Onice to doskonałe rozwiązanie do każdego, eleganckiego mieszkania. Ich nieskazitelna, biała powierzchnia doskonale wpisze się zarówno w minimalistyczne wnętrza, jak i te w stylu boho.

  • Parametry

Szerokie zastosowanie płytek Onice

Płytki Onice to często wybierane rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. W naszej ofercie posiadamy płytki zarówno o perłowym lub błyszczącym, jak i matowym wykończeniu. Dodatkowo w asortymencie sklepu znajdują się także płytki ozdobne, które można wykorzystać na całości ściany lub jako subtelny akcent.

Szeroki wybór płytek Onice umożliwia stworzenie różnorodnych aranżacji zachwycających prostotą i elegancją. Polecane są także do wykończenia ścian w kuchni. Ich gładka powierzchnia z pewnością ułatwi zachowanie czystości, która jest szczególnie istotna w miejscu, w którym przygotowujemy posiłki. Faktury i wykończenia płytek Onice można łączyć ze sobą w dowolny sposób, wykorzystując tylko jeden lub kilka ich rodzajów.

Praktyczne i efektowne - płytki Onice

Wybierając materiały do wykończenia wnętrz, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich walory estetyczne, ale także na trwałość i użyteczność. Płytki Onice z pewnością należą do jednych z najbardziej efektownych wyrobów ceramicznych. Niemniej jednak warte uwagi są także trwałość, wysoka jakość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. To istotne cechy każdych płytek ceramicznych, które zapewniają nienaganny efekt przez wiele lat. Płytki Onice dzięki swoim licznym zaletom z pewnością będą doskonałą bazą dla dalszych etapów aranżacji i wykończenia domu lub mieszkania.

Znany producent płytek - Onice Ceramic

Firma Onice to znany na rynku producent płytek ceramicznych. Może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Dzięki dbałości o detale i wykorzystaniu trwałych materiałów produkowane przez Onice płytki wyróżniają się wysoką jakością, przez co będą pięknie prezentować zarówno w kuchni, jak i łazience bądź innych pomieszczeniach, tworząc elegancką, subtelną przestrzeń.