• Płytki Navarti

Wykańczając lub remontując dom bądź mieszkanie, warto zdecydować się na klasyczne, uniwersalne materiały, które zawsze będą wyglądać dobrze, niezależnie od aktualnie panujących trendów. Kolejnym, równie istotnym aspektem jest ich trwałość - w końcu będą służyć w naszym domu przez wiele lat. Aby uzyskać stylowe, ponadczasowe wnętrze, polecamy postawić na naturalne materiały, stonowane kolory oraz klasyczne wzory. Płytki Navarti cieszą się dużym powodzeniem właśnie za względu na swoją uniwersalność. Cenisz sobie marmurowe wzory? A może najbardziej przemawiają do Ciebie industrialne, betonowe faktury? Te i wiele innych rodzajów płytek Navarti znajdziesz na naszej stronie. Staramy się stale poszerzać asortyment, aby spełnić oczekiwania jak najszerszej grupy klientów.

  • Parametry

Aranżacja wnętrz z płytkami Navarti

W ofercie znajdziesz płytki Navarti w odcieniach szarości, imitujące teksturę betonu. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Dzięki ich teksturze i niejednolitym kolorom można wykorzystać je także w pomieszczeniach gospodarczych bądź przestrzeniach publicznych, ponieważ osadzające się na nich zanieczyszczenia są niemalże niewidoczne, a same płytki Navarti - proste w utrzymaniu czystości.

Płytki Navarti imitujące marmur to z pewnością jedno z najbardziej gustownych i eleganckich rozwiązań do Twojego mieszkania. Możesz je wykorzystać zarówno w kuchni lub łazience, jak i salonie bądź przedpokoju. Gwarantujemy, że w każdym pomieszczeniu będą prezentować się równie zjawiskowo.

Jeśli jednak czujesz, że w Twoim wnętrzu brakuje tzw. kropki na „i”, ta propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Płytki Navarti dostępne są w białej, podłużnej wersji o różnych wzorach i wykończeniach. Możesz łączyć je ze sobą w dowolny sposób, tworząc nietuzinkowe kombinacje, które z pewnością nadadzą wnętrzu charakteru i stylu.

Płytki Navarti inspirowane naturą

Navarti to hiszpański producent płytek ceramicznych wyróżniających się wysoką jakością, nietuzinkową fakturą oraz odpornością na uszkodzenia. Inspiracją do stworzenia płytek Navarti była natura, dzięki czemu okażą się świetnym uzupełnieniem subtelnych i eleganckich pomieszczeń. Producentpłytek Navarti stale dąży do podniesienia jakości swoich produktów, a co za tym idzie - zwiększenia zadowolenia klientów. Dzięki temu Navarti to znana na całym świecie marka. Tworzone przez specjalistów płytki ceramiczne cieszą się dużym uznaniem i popularnością.