• Producent - Kwadro Ceramika

Produkty

W ofercie produktowej marki znajdują się kompleksowe kolekcje ścienno-podłogowe, każda z zestawem dedykowanych dekoracji. Można je wykorzystywać przede wszystkim w łazienkach, ale również w innych pomieszczeniach, w zależności od Państwa potrzeb. Kolekcje te wyróżniają się ciekawą kolorystyką oraz zróżnicowanymi dekoracjami, które można wykorzystać w dowolny sposób, w zależności od gustu.

Poza tym, posiadamy szeroką ofertę gresów: szkliwionych w różnych formatach, gresów technicznych oraz gresów ze skaliami. Wszystkie kolekcje występują w zróżnicowanej kolorystyce, aby umożliwić Klientom jak najlepszy wybór. Cechą charakterystyczną gresów są ich bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i techniczne. Nadają się one nie tylko na podłogi do salonów, czy korytarzy, ale także na tarasy, czy balkony.

Produkty marki Kwadro Ceramika charakteryzują się niewygórowaną ceną i dobrą jakością. Wzornictwo kolekcji jest tradycyjne, proste i klasyczne. Produkty Kwadro Ceramika oferowane są w masowej sprzedaży – w tradycyjnej sieci sprzedaży pośredniej Grupy Paradyż oraz w sieciach marketów budowlanych.