• Grupa Nowa Gala

W naszym kraju powstają coraz piękniejsze i lepsze technologicznie płytki ceramiczne, które jakością nie odbiegają od zagranicznych producentów. Dziś z powodzeniem nasze polskie marki mogą stawać w szranki z dostawcami z Włoch czy Hiszpanii, czyli krajów, które o wiele bardziej kojarzone są z płytkami ceramicznymi. Polskie płytki doceniane są m.in. za wysoką jakość, rewelacyjne parametry techniczne oraz niezwykłą estetykę. Od wielu lat zdobywają szereg nagród i wyróżnień na arenie międzynarodowej. W asortymencie sklepu cer-land.pl znajdują się świetnepłytki ceramiczne oferowane przez grupęNowa Gala. Marka jasno daje do zrozumienia, że „dobre, bo polskie!”. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją oraz wyboru krajowych produktów.

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Grupa Nowa Gala – płytki ceramiczne krajowe

Warto wiedzieć, że producenci płytek krajowych również są na bieżąco z aktualnymi trendami w branży, zupełnie jak ich zagraniczni odpowiednicy. Powoduje to, że oferta płytek Nowa Gala jest zawsze na czasie i można ich produkty wykorzystać zarówno do klasycznych i tradycyjnych aranżacji, jak i stworzyć przestrzenie absolutnie nowoczesne i ponadczasowe. Jest to też dobry wybór, gdy Twoim celem jest stworzenie wnętrza eklektycznego. Grupa Nowa Gala to: Nowa Gala płytki, Ceramika Gres oraz Cerrad I. W kolekcjach tej grupy można znaleźć zarówno finezyjne warianty, jak i bardziej stonowane, czysto użytkowe modele, które będą doskonałym wyborem do schodów czy tarasów. Wśród dostępnych kolekcji Nowa Gala płytki w sklepie cer-land.pl warto wymienić m.in. kolekcję Dolomia, Neutro, Orientale, Trend Stone i Signum. Na szczególną uwagę zasługują także kolekcje Ceramika Gres: Gesso, Corn, Fiesta, czy Caldo. Co do Cerrad I, to warto zainteresować się kolekcjami Colorado, Atakama oraz Jesienny Liść.

Nowa Gala płytki – Twój wybór

To, na jakie z grupy Nowa Gala płytki się zdecydujesz – zależy wyłącznie od Ciebie. Pamiętaj jednak, że niezależnie od tego, czy postawisz na prostotę i minimalizm, czy na absolutną feerię barw i wzorów – krajowe płytki ceramiczne pozwolą Ci zrealizować Twoją wizję. W naszym sklepie cer-land.pl czekają na Ciebie korzystne ceny oraz najwyższa jakość. Oferujemy płytki ceramiczne krajowe zarówno na ścianę, jak i na podłogę. Wszystko po to, aby w pełni odpowiedzieć na wysokie oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszego asortymentu!