• Płytki Geotiles

Wykańczanie mieszkania lub domu to szereg trudnych decyzji - w końcu wybrane przez nas materiały będą częścią aranżacji wnętrza przez wiele lat, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby całość była spójna i przemyślana. O ile dodatki, takie jak zasłony, kwiaty bądź obrazy, można szybko zmienić, tak sytuacja z kolorem ścian i kafelkami na podłodze nieco się różni. Jeśli zatem wciąż masz wątpliwości co do wykończenia kuchni bądź łazienki, zachęcamy do zapoznania się z ofertą płytek Geotiles, które urzekły wielu naszych klientów i do teraz goszczą w ich domach.

Płytki dostępne w naszym sklepie będą świetnym dopełnieniem rustykalnych wnętrz w delikatnych, naturalnych barwach. Pozwolą na stworzenie przytulnego wnętrza, gdzie będziesz mógł spędzać czas ze swoimi najbliższymi. Dodatkowo płytki Geotiles są niezwykle proste w utrzymaniu w czystości, a osadzające się na nich zabrudzenia nie będą aż tak widoczne, co jest szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy mamy do czynienia z dużą powierzchnią.

  • Parametry

Przytulne wnętrze - płytki Geotiles

Jeśli szukasz kafelków o ciekawych wzorach, ale w dość subtelnym stylu, koniecznie zwróć uwagę na płytki Geotiles. Doskonale będą prezentować się zarówno w kuchni lub łazience, jak i w przedpokoju. Dzięki ich subtelnym kolorom sprawdzą się w skandynawskich, chłodnych wnętrzach, a także nieco żywszych i bogato zdobionych.

W naszym asortymencie dostępne są płytki Geotiles z patchworkowej kolekcji Manises. Przyjmują wymiary 60,9×60,8 cm i są podzielone na 9 mniejszych kwadratów - na każdym z nich został umieszczony inny wzór w odcieniach bieli i szarości, co w połączeniu daje ciekawy, patchworkowy efekt. Te płytki możesz umieścić w jednym z wyżej wymienionych pomieszczeń lub w każdym z nich, dzięki czemu Twoje mieszkanie będzie tworzyć spójną, harmonijną całość. Elegancki styl oraz wysoka jakość sprawiają, że płytki Geotiles cieszą się dużą popularnością w całej Europie.

Producent płytek Geotiles

Firma Geotiles wywodzi się z Hiszpanii, a obecnie jest jedną z najpopularniejszych marek ceramicznych w Europie i na świecie. Tworząc swojepłytki, Geotiles dokłada wszelkich starań, aby finalny produkt był nie tylko piękny, ale także trwały, służąc w domach klientów przez wiele lat. Płytki Geotiles powstają z poszanowaniem środowiska naturalnego, co jest szczególnie istotne dla osób dbających o planetę. Decydując się na płytki tej firmy w swoim domu, masz pewność, że będą się one pięknie prezentować na Twoich ścianach i podłogach, ciesząc oko domowników oraz gości.