• Płytki Gayafores

Styl rustykalny większości osób kojarzy się z drewnianą chatką na wsi, jednak nie oznacza to, że nie możesz go uzyskać w swoim domu bądź mieszkaniu na nowoczesnym osiedlu. Surowe drewno, subtelne wzory, ciepłe barwy i mnogość tekstur z pewnością pomogą Ci uzyskać przytulny, rustykalny klimat. Wystrój wnętrza warto zaplanować już na samym początku prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Dzięki temu możemy wybrać farby, panele oraz kafelki dopasowane do naszej wizji.

Płytki Gayafores na tle innych kafelek wyróżniają się patchworkowym designem, który doskonale się prezentuje w towarzystwie naturalnych barw i drewnianych elementów. Będą one świetnie wyglądać na kuchennej ścianie lub jako elementy ozdobne w łazience bądź toalecie.

  • Parametry

Rustykalne wnętrza - płytki Gayafores

W swojej ofercie posiadamy płytki Gayafores z kolekcji Heritage - są to stylowe, patchworkowe kafle w ciepłych barwach, o nietuzinkowych wzorach, doskonałe zarówno do małych mieszkań, jak i domów wolnostojących o dużej powierzchni.

Pierwszą naszą propozycją są płytki Gayafores Heritage o wymiarach 33,15×33,15 cm. Występują one w dwóch wersjach - kolorowej oraz biało-szarej. Kafelka podzielona jest jedynie na 4 części, dzięki czemu format wzorów jest nieco większy. To doskonałe rozwiązanie do Twojej kuchni bądź przedpokoju. Zaletą tego typu kafelek jest fakt, że osadzające się na nich zabrudzenia nie są aż tak widoczne. Wszystko dzięki bogatym wzorom pokrywającym płytki.

W naszej ofercie znajdują się także płytki Gayafores o wymiarach 32×62,5 cm, dostępne w 3 wersjach - kolorowej, szarej i czarno-białej. To, którą wybierzesz, zależy jedynie od Twoich preferencji i planu na aranżację wnętrza. Płytka podzielona jest na kilkadziesiąt mniejszych kwadracików, dzięki czemu wzór jest znacznie drobniejszy od jej poprzedniczki. Doskonale będzie się prezentować w kabinie prysznicowej bądź nad wanną w towarzystwie innych, jednolitych kafelków.

Producent płytek Gayafores

Firma Gayafores to hiszpański producent płytek ceramicznych, który dzięki swojemu ponad 100-letniemu doświadczeniu tworzy produkty o najwyższej jakości i doskonałej trwałości. Płytki Gayarofes dostępne są w ponad 80 krajach, gdzie cieszą się dużym uznaniem klientów. Firma Gayafores to laureat wielu nagród i certyfikatów jakości, które są gwarancją trwałości płytek. Dzięki szerokiemu wyborowi płytek Gayafores z pewnością znajdziesz produkt, który w 100% będzie spełniał Twoje oczekiwania.