• Płytki Fabresa

Obecnie wręcz nie można wyobrazić sobie pracy wykończeniowej mieszkania czy lokalu bez pięknych płytek ceramicznych. Zwłaszcza jeżeli jesteś miłośnikiem minimalistycznych, utrzymanych w naturalnych barwach pomieszczeń. Warto postawić też na wysoki gatunek produktów, dzięki czemu dana przestrzeń np. kuchnia czy łazienka przez długi czas będzie wyglądać estetycznie i atrakcyjnie. Co więcej, inwestycja w dobre płytki ceramiczne to inwestycja na długie lata, dlatego też dobrze wybrać mądrze i świadomie, sięgając do sprawdzonych źródeł. Wybierając płytki Fabresa w sklepie cer-land.pl, otrzymasz właśnie tę najwyższą jakość. Poznaj naszą ofertę!

  • Parametry

Płytki Fabresa - szereg niepodważalnych atutów

Płytki Fabresa to płytki gresowe, które posiadają szereg niezaprzeczalnych zalet. Do najważniejszych należy odporność na wilgoć i zabrudzenia oraz działanie czynników zewnętrznych. Ten szereg właściwości powoduje, że płytki Fabresa są niezwykle łatwe do utrzymania w czystości, dzięki czemu sprawdzą się znakomicie w takich miejscach, jak kuchnia czy łazienka. Dodatkowym plusem płytek jest ich neutralne oddziaływanie na środowisko, dzięki czemu dobrze wpisują się w panujący trend eko. W naszej ofercie znajdziesz m.in. płytki Fabresa z kolekcji Artisan w formacie 10x20 w pięknym odcieniu bieli. Błyszcząca powierzchnia oraz niewielki rozmiar sprawiają, że można wykorzystać je w wielu aranżacji, a za sprawą klasycznego odcienia będą pasować do pomieszczeń w różnorodnych stylach.

Fabresa – hiszpańska jakość

Marka Fabresa to gwarant hiszpańskiej jakości. Firma powstała ponad 60 lat temu w malowniczej miejscowości Lucena del Cid i od początku działalności jej celem było dostarczanie niewielkich płytek ceramicznych, które będą stanowić podstawowy element dekoracyjny danej przestrzeni. Ta hiszpańska marka kilka lat temu podjęła decyzję o ekspansji międzynarodowej. Modyfikacja oferty produktowej oraz położenie nacisku na aktualne trendy w branży i realne potrzeby rynku sprawiły, że dziś marka może pochwalić się szeregiem zadowolonych klientów z całego świata. Wszystko to poparte jest starannym procesem testowania własnych produktów nadzorowanym przez ITC (Ceramic Technology Institute). Obecnie płytki Fabresa z powodzeniem mogą stawać w szranki z najlepszymi produktami ceramicznymi z całego globu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tej hiszpańskiej marki.