• Etile

Przygotowaliśmy dla naszych klientów gresowe płytki Etile pochodzące od współpracującego z nami hiszpańskiego producenta. Tym, co zdecydowanie wyróżnia propozycje od Etile na tle innych, jest doskonałe wykonanie, ponadczasowy wygląd oraz wysoki poziom wytrzymałości.

  • Parametry
Tribeca Blanco Rett. 75x75
Produkt niedostępny

Jeśli więc poszukujesz właśnie odpowiednich płytek na podłogi albo na ściany w swoim domu, to koniecznie poznaj proponowane przez nas płytki Etile. Opinie na temat tych wyrobów są niezwykle pozytywne. Użytkownicy cenią sobie dużą uniwersalność tych propozycji i możliwość dopasowania ich do różnych aranżacji. Dołącz do grona zadowolonych klientów i poznaj wszystkie zalety tych hiszpańskich egzemplarzy. Zapraszamy.

Płytki gresowe od Etile - zalety

Gres to charakterystyczna mieszanka powstała na skutek połączenia ze sobą skalenia, gliny oraz piasku. Prasowanie pod wysokim ciśnieniem, a następnie wypalanie poszczególnych składników w bardzo wysokiej temperaturze przekłada się na fantastyczne właściwości użytkowe płytek gresowych. Przede wszystkim wyróżnia je bardzo duża odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a także na ścieranie. Z tego powodu możesz śmiało wybrać płytki podłogowe Etile nawet w tych pomieszczeniach, które są często eksploatowane przez domowników. Jeśli zaś postawisz na płytki ścienne Etile, to możesz mieć pewność, że staną się idealną ozdobą danego wnętrza. Co jeszcze musisz wiedzieć o gresie? Materiał oprócz dobrych właściwości użytkowych nie wykazuje również negatywnych cech po kontakcie z wodą — wręcz przeciwnie, niemal wcale jej nie wsiąka, co z kolei sprawia, że te płytki mogą sprawdzić się nawet w łazience. Musimy napisać o jeszcze jednej ogromnej zalecie, którą cechują się płytki Etile. Cena poszczególnych rodzajów tych płytek w naszym sklepie jest bardzo atrakcyjna. Wszystko po to, aby nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni z zakupów.

Postaw na sprawdzone płytki marki Etile

Nasi klienci mogą wybrać dla siebie egzemplarze o wysokim połysku, ale i płytki Etile matowe, które zyskują ostatnio coraz większą popularność. Jest to związane przede wszystkim z tym, że mat doskonale odnajduje się w wielu wnętrzach, a dodatkowo nie jest zbyt problematyczny podczas dostosowywania odpowiadających kolorów czy materiałów. Oprócz samego wykończenia i interesującego wzoru płytek możesz również dopasować oczywiście także ich kolor. Staraliśmy się zadbać o dostępność ciemnych i jasnych egzemplarzy. Na które się zdecydujesz?

Stawiając na płytki Etile, wybierasz do swojego domu ponadczasowe, odporne na uszkodzenia produkty, które dzięki właściwej pielęgnacji będą służyły doskonale przez wiele lat. Bez względu na to, czy szukasz płytek na ścianę, czy też na podłogę — zachęcamy do tego, abyś przyjrzał się propozycjom tej marki. Etile to połączenie wysokiej jakości i najgorętszych trendów w świecie wyposażenia. Proponowane przez nas gresowe płytki szybko odmienią przestrzeń, w której je wykorzystasz.