• Equipe

Płytki equipe

Equipe Ceramicas to hiszpańska firma z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją, której produkty cieszą się dużym zainteresowaniem w całej Europie. Płytki ceramiczne equipe odznaczają się wyczuciem smaku i stylu, a także wysoką jakością wykonania. Posiadają nieprzeciętny kształt umożliwiający tworzenie oryginalnych wzorów na podłogach, a także na ścianach - płytki equipe z powodzeniem można stosować w obu tych miejscach.

  • Parametry

Lider wśród branży

Marka Equipe Ceramicas od wielu lat posiada znaczącą pozycję w swojej branży, jednak wciąż koncentruje się na produkcji mniejszego formatu, aby nie tracić jakości unikatowych gresów i kafli. Ponadto, dociera w ten sposób do pojedynczych klientów z całego świata, którym gwarantuje nie tylko jakościowe dobre produkty, lecz także doskonałą i spersonalizowaną obsługę klienta. Wzornictwo płytek equipe inspirowane jest naturą, stylami architektonicznymi, nietypowymi formami geometrycznymi, a także kulturą i tradycją Hiszpanii. Firma nie ustaje w dążeniu do rozwijania projektów o kolejne designerskie propozycje.

Jak dobrać i ułożyć płytki equipe?

Na wstępie należy zastanowić się, jaką przestrzeń mamy do zagospodarowania oraz jaki efekt chcemy uzyskać wykorzystując płytki equipe. W przypadku małych pomieszczeń możemy zdecydować się na wzory, które pozwolą na optyczne powiększenie wnętrza. Należy pamiętać, że wyraziste desenie potrzebują neutralnego tła w postaci kafelek bazowych. Z płytek equipe można tworzyć różnorodne kompozycje w zależności od ich formatu, kształtu oraz kolorystyki. Kombinacji jest naprawdę wiele: możemy zestawiać płytki equipe prostokątne z kwadratowymi, mniejsze z większymi, a także łączyć kilka prostokątnych formatów i dodawać pomiędzy nimi dekory.