• Płytki Energie-Ker

Płytki Energie-Ker – trwałość i solidna jakość wykonania

Naturalne materiały sprawdzą się w każdym wnętrzu – niezależnie od tego, w jakim stylu je urządzono. Mogą zarówno ocieplić pomieszczenie, jak i ochłodzić. I choć często tuż przed samym zakupem pojawiają się wątpliwości w związku z konserwacją tego typu tworzywa, możemy zapewnić, że w przypadku włoskiej marki Energie-Ker nie będzie z tym problemu. Stworzone przez nich płytki wykonane są z najtrwalszych materiałów. Szeroka gama kolorystyczna pozwala doskonale wpasować je do pomieszczenia, w który będą służyć przez długi czas. Przez długi czas płytki miały swoje miejsce wyłącznie w kuchni lub łazience. Teraz można znaleźć je także w salonie, przedpokoju czy nawet sypialni. Doskonale oddają piękno naturalnego materiału, a przy tym są łatwe w utrzymaniu czystości. Z ich pomocą stworzy się idealne i wymarzone wnętrze.

  • Parametry

Energie-Ker – płytki odwzorowujące beton

Imitacja betonu to jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat. Nic więc dziwnego, że płytki w takim stylu z powodzeniem stosowane są i na ścianach, i na podłogach. Wykorzystuje się je chociażby w kuchni, by zakryć przestrzeń między blatem a szafkami, lecz popularniejszym wykorzystaniem płytek Energie-Ker jest zastosowanie ich na ścianie w salonie za telewizorem. Doskonale imitują one naturalny kamień i nadają wnętrzom niecodziennego szyku. Niemniej oprócz jednolitych struktur w ofercie naszego sklepu można znaleźć także przepiękne, nieco artystyczne płytki, dedykowane odważnym i nieco ekstrawaganckim aranżacjom. Każdy typ wyróżnia się jednak łatwym montażem, trwałość oraz matową powierzchnią, która powoduje, że nawet z upływem lat całość będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie – niezależnie od stopnia eksploatacji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wybrania produktów do swojego wnętrza!

Płytki Energie-Ker – solidna, włoska marka

Energie-Ker to włoska firma z branży ceramicznej z ponad 30-letnią tradycją. Przez cały ten czas z powodzeniem dostarcza najwyższej jakości płytki zarówno na rynek rodzimy, jak i światowy. Dziś ten włoski producent rocznie wytwarza ponad 15 mln m2 płytek ściennych, podłogowych oraz na specjalne zamówienie. Dwie fabryki pracują przez cały czas, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość oraz ich pełne zadowolenie. Wśród kolekcji marki znajdują się płytki w bogatej kolorystyce. Co więcej, większość płytek Energie-Ker jest mrozoodporna, więc można je wykorzystać również na zewnątrz. Balkon, taras, loggia, czy schody – w każdym z tych miejsc płytki Energie-Ker sprawdzą się wzorowo. Uniwersalność i praktyczność wyrobów włoskiego producenta sprawia, że będą dobrze wyglądać zarówno w aranżacjach mieszkalnych, jak i biurowych. Przekonaj się sam w sklepie cer-land.pl. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!