• Płytki Energie-Ker

Naturalne materiały wyglądają zjawiskowo w każdym wnętrzu. Nie da się jednak ukryć, że często są one trudne do utrzymania w czystości czy samej konserwacji. Z pomocą przychodzą znakomite płytki Energie-Ker. Doskonale oddają piękno naturalnego materiału, a przy tym są o wiele prostsze w codziennym użytkowaniu. Dziś płytki można zobaczyć już nie tylko w kuchni czy łazience, ale często również w salonie, jadalni, sypialni lub innych pomieszczeniach w domu. Jeżeli zależy Ci na harmonijnym wnętrzu, to wybór jednolitych płytek pozwoli Ci to osiągnąć – w przeciwieństwie do sytuacji, gdzie zdecydujesz się na różne wzory. W sklepie cer-land.pl czekają na Ciebie rewelacyjne płytki Energie-Ker, za pomocą których stworzysz oryginalne wnętrze. Co więcej, dzięki ich fantastycznej trwałości i odporności będą cieszyły oko przez wiele lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

  • Parametry

Energie-Ker płytki odwzorowując beton

W naszej ofercie płytek gresowych Energie-Ker znajdują się głównie te, odwzorowujące beton. Dlaczego? Imitacja betonu to jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat. Z powodzeniem tego typu płytki stosowane są zarówno na podłogach, jak i na ścianach. Płytki Energie-Ker możesz wykorzystać na ścianie w łazience czy przestrzeni kuchennej między blatem a szafkami. Dodatkowo płytki Energie-Ker doskonale będą prezentować się np. na ścianie w salonie za telewizorem. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko kolekcja Parker, o której tak wiele zostało napisane wyżej, ale także Statuario Imperiale, gdzie znaleźć można przepiękne, nieco artystyczne płytki, rewelacyjnie imitujące naturalny kamień oraz Oxidatio, dedykowane odważnym i nieco ekstrawaganckim aranżacjom. Płytki Energie-Ker wyróżnia także łatwy montaż, niesamowita trwałość oraz matowa powierzchnia, która powoduje, że nawet z upływem lat całość będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie – niezależnie od stopnia eksploatacji. W naszej ofercie znajdziesz Energie-Ker płytki o formatach 60 x 120 oraz 60 x 60 cm.

Płytki Energie-Ker – solidna, włoska marka

Energie-Ker to włoska firma z branży ceramicznej z ponad 30-letnią tradycją. Przez cały ten czas z powodzeniem dostarcza najwyższej jakości płytki zarówno na rynek rodzimy, jak i światowy. Dziś ten włoski producent rocznie wytwarza ponad 15 mln m2 płytek ściennych, podłogowych oraz na specjalne zamówienie. Dwie fabryki pracują przez cały czas, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość oraz ich pełne zadowolenie. Wśród kolekcji marki znajdują się płytki w bogatej kolorystyce. Co więcej, większość płytek Energie-Ker jest mrozoodporna, więc można je wykorzystać również na zewnątrz. Balkon, taras, loggia, czy schody – w każdym z tych miejsc płytki Energie-Ker sprawdzą się wzorowo. Uniwersalność i praktyczność wyrobów włoskiego producenta sprawia, że będą dobrze wyglądać zarówno w aranżacjach mieszkalnych, jak i biurowych. Przekonaj się sam w sklepie cer-land.pl. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!