• Decovita

Wybierając do swoich poszczególnych pomieszczeń płytki gresowe Decovita, możesz być przekonany, że stawiasz na wysoką jakość wykonania, estetykę docelowej aranżacji, a także na produkty, dzięki którym użytkowanie danych przestrzeni będzie po prostu o wiele bardziej komfortowe. Zachęcamy więc do złożenia zamówienia.

  • Parametry

Proponowane przez nasz sklep w tej kategorii płytki Decovita to prawdziwa gratka dla wszystkich osób, które do swoich pomieszczeń szukają bardzo efektownych, a zarazem wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia płytek. Z tymi propozycjami nie będziesz więcej martwić się o to, że płytki po krótkim czasie będą wymagały wymiany. Wręcz przeciwnie! Na pewno doskonale posłużą Tobie i Twoim bliskim przez bardzo długi czas. Biorąc pod uwagę, jak szeroki wybór zróżnicowanych wersji tutaj na Ciebie czeka, zakupione płytki możesz wykorzystać i podczas aranżowania poszczególnych wnętrz w swoim domu, i wtedy, gdy będziesz poszukiwać ozdobnych modeli na zewnątrz. Zapraszamy.

Poznaj zalety płytek Decovita

Firma Decovita podczas produkcji swoich pierwszych płytek inspirowała się przede wszystkim projektami pochodzącymi z Włoch oraz z Hiszpanii. W końcu to właśnie tam możemy spotkać jedne z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej wytrzymałych egzemplarzy. Płytki marki Decovita pochodzą z Turcji, ale współcześnie zjednały sobie już zwolenników w wielu innych państwach, w tym również w Polsce. Wynika to przede wszystkim z tego, że niejednokrotnie określa się je jako modele bardzo eleganckie, a zarazem wciąż nawiązujące do klasycznego spojrzenia na aranżację. Właśnie dlatego te egzemplarze będą stanowiły idealne rozwiązanie zarówno do tradycyjnych, jak i bardziej modernistycznych przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz między innymi płytki podłogowe Decovita stworzone w inspiracji do przepięknego i bardzo eleganckiego marmuru. Te propozycje mogą zagościć np. w Twojej łazience, ponieważ w naszym sklepie są dostępne i w jasnych, i ciemnych wersjach kolorystycznych. Jeżeli chcesz, aby dane pomieszczenie, np. łazienka, wyglądały bardzo stylowo, to możesz zdecydować się na połączenie ze sobą tych kontrastowych kolorów. Taka kompozycja na pewno będzie prezentować się we wnętrzu bardzo ciekawie.

Zobacz, co jeszcze wyróżnia modele Decovita

Oprócz płytek stworzonych z myślą o zaaranżowaniu ich na podłodze zadbaliśmy również o dostępność takich wersji, które mogą zagościć na ścianach. Współcześnie to rozwiązanie jest coraz chętniej wybierane i do prywatnych przestrzeni, i do różnych biurowców. Płytki ścienne Decovita możesz zakupić w mniejszym lub nieco większym formacie. Ta druga opcja stanowi oczywiście odpowiedź na potrzeby tych klientów, którzy chcą urządzić swoje wnętrza w bardzo nowoczesny sposób, czyli nie wykorzystując w nich praktycznie fug. Oczywiście ich całkowite wyeliminowanie jest niemożliwe, ale można je znacznie ograniczyć, na co pozwalają właśnie duże płytki. Zwróć uwagę np. na płytki do kuchni Decovita, ponieważ ich wybór oprócz tego, że będzie miał wpływ na estetykę tego wnętrza, sprawi dodatkowo, że ściany lub podłogi będą w bardzo skuteczny sposób zabezpieczone przed różnymi, często trudnymi w usunięciu plamami,  np. tłuszczem.