• Płytki Cotto Tuscania

Wykańczanie wnętrz to wymagający proces, jednak warto podejmować świadome i mądre decyzje, gdyż w efekcie pozwolą one cieszyć się nie tylko pięknymi, ale także trwałymi aranżacjami przez wiele lat. Nie da się ukryć, że pierwszą kwestią, na którą zwraca uwagę każda osoba wybierająca płytki do swoich przestrzeni, jest ich estetyka. Nie ma w tym nic dziwnego! W końcu chcesz stworzyć pomieszczenia, w których chętnie będziesz przebywał. Pamiętaj jednak, by zwrócić uwagę także na wysoki gatunek wykorzystywanych produktów. W ofercie sklepu cer-land.pl znajdziesz rewelacyjne płytki Cotto Tuscania – renomowanego, włoskiego producenta. Bogate wzornictwo, niesamowita trwałość oraz funkcjonalność to ich największe atuty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  • Parametry

Płytki Cotto Tuscania w Twoich aranżacjach

Płytki Cotto to najwyższej jakości produkt. Wybierając je, stawiasz nie tylko na nowoczesne wzornictwo, które doskonale sprawdzi się zarówno w minimalistycznych, jak i bardziej odważnych aranżacjach, ale przede wszystkim na trwałość. Płytki Cotto Tuscania są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości i nie potrzebują dodatkowej impregnacji, jednak nie jest to ich jedyna funkcjonalność. Płytki gresowe są także mrozoodporne oraz odznaczają się dużą odpornością na zarysowania i wilgoć. Wszystko to sprawia, że będą idealnym rozwiązaniem do wykorzystania na zewnątrz np. na tarasie czy balkonie. Dodatkowo dzięki starannemu wykończeniu oraz rektyfikowanym krawędziom płytki te nie wymagają grubej fugi, co ma niezaprzeczalny wpływ na lepszą estetykę całego wykończenia. Gresowe płytki Cotto Tuscania nadają się do układania i na ścianę, i na podłogę, dzięki czemu można zadbać o pełną harmonię konkretnego wnętrza. W ofercie sklepu cer-land.pl znajdują się płytki Cotto Tuscania z różnorodnych kolekcji m.in. Athena oraz Grey Soul. Dostępne są w rozmiarach 61 x 61 cm oraz 30,4 x 61 cm, byś mógł dopasować wzór i wielkość produktów do swoich wymarzonych aranżacji.

Cotto Tuscania – najwyższa, włoska jakość

Pochodząca z Włoch firma Cotto Tuscania od ponad 50 lat z powodzeniem dostarcza miłośnikom płytek ceramicznych na całym świecie najwyższej jakości produkty. Dziś jest to jedna z czołowych marek, która otrzymuje nagrody i wyróżnienia w wielu branżowych rankingach. Płytki Cotto Tuscania skierowane są głównie do zwolenników przytulnych, naturalnych wnętrz, co objawia się m.in. w proponowaniu głównie płytek o matowym wykończeniu. Szczególne miejsce w asortymencie tej włoskiej marki zajmują płytki drewnopodobne w różnorodnych, bardzo często najmodniejszych w danym sezonie odcieniach m.in. szarości czy beżu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej ofertypłytek Cotto Tuscania.