• Colore Line

Dzięki płytkom Colore Line sprawisz, że użytkowane przez Ciebie pomieszczenia będą wyglądać schludnie i bardzo stylowo. Bogactwo kolorystyki oraz różnych zdobień sprawia, że na pewno znajdziesz warianty do swoich wnętrz. Zachęcamy do złożenia zamówienia w wygodnej formie online.

  • Parametry

Płytki Colore Line dostępne na naszej stronie internetowej to fantastyczna opcja dla wszystkich osób, które chcą, aby ich wnętrza prezentowały się schludnie, czysto, a jednocześnie zwracały na siebie uwagę. Dodatkowo te płytki będą stanowiły dobry zakup nie tylko do wnętrz mieszkalnych, ale i do biur, a nawet restauracji. Wszystko dzięki ich bardzo uniwersalnemu charakterowi, który można z powodzeniem wykorzystać do podkreślenia piękna niejednej aranżacji. Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś okazji przeglądać płytek Colore Line, to właśnie nastąpił dobry moment, aby to zmienić. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w CER-LAND i dobierz interesujące Cię rozwiązania.

Colore Line, czyli o płytkach, które zachwycają

Płytki gresowe Colore Line są bardzo chętnie kupowane przede wszystkim ze względu na ich ponadprzeciętną wytrzymałość. Co to oznacza? W skrócie można by napisać, że te płytki po prosty wykazują o wiele lepszą trwałość niż klasyczne modele ceramiczne, chociażby dlatego, że są odporne na zniszczenia, a dodatkowo dobrze radzą sobie z różnymi środkami chemicznymi. Wybrane modele możesz więc bez obaw czyścić i myć — a ich kolory na pewno pozostaną nienaruszone. Oprócz tego gresowe płytki zachwycają również swoim bardzo ciekawym, eleganckim, a zarazem subtelnym połyskiem. Z tego też względu możesz zaaranżować je w taki sposób, aby były główną ozdobą danego pomieszczenia. Te wszystkie cechy są oczywiście związane z tym, że do produkcji gresu wykorzystuje się inne materiały niż wtedy, gdy wykonuje się standardowe egzemplarze ceramiczne. Gres wykazuje właściwości mrozoodporne. Z tego względu w naszej ofercie znalazły się również takie płytki, które mogą przyozdobić Twój balkon lub schody prowadzące do domu.

Poznaj inne zalety płytek Colore Line

Wiesz już, że nasze gresy są odporne na uszkodzenia, idealne do zamontowania na zewnątrz, a także niezwykle eleganckie. Decydując się na poszczególne warianty przygotowane w naszym sklepie CER-LAND, możesz więc śmiało urządzić zarówno przestrzeń w domu, jak i poza nim. Do tego wspaniale sprawdzą się oczywiście płytki podłogowe Colore Line dostępne w kolorystyce stworzonej z myślą o nowoczesnych kuchniach, łazienkach, przedpokojach, a nawet jadalniach. Jeśli jednak jesteś fanem bardziej klasycznych aranżacji, to nie martw się, tutaj również coś się dla Ciebie znajdzie. Płytki ścienne Colore Line polecamy z kolei przede wszystkim do kuchni. Jeżeli kiedykolwiek zmagałeś się z usuwaniem tłuszczu na ścianie, a w kuchni wyeliminowanie tego czynnika jest praktycznie niemożliwe, to zamontowanie płytek w tej przestrzeni sprawi, że stanie się ona dużo bardziej funkcjonalna. Zwłaszcza gdy zdecydujesz się na nieco większe modele, które nie wymagają obecności dużej liczby fug.