• Cersanit

Płytki Cersanit

Renomowana marka Cersanit jest niekwestionowanym liderem na międzynarodowym rynku ceramiki sanitarnej. Przynależność do rozbudowanej grupy kapitałowej pozwala przedsiębiorstwu reagować na lokalne wyzwania i tworzyć ofertę dostosowaną do specyficznych potrzeb regionalnych konsumentów. Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą w ich ofercie funkcjonalne i stylowe rozwiązania dla łazienek.

W skład Grupy Cersanit wchodzą renomowane europejskie marki: Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik, Pilkington's i Mei.

Oferta produktowa marek Cersanit dociera do wszystkich państw Unii Europejskiej, na rynki Europy Wschodniej, Bliski Wschód, a także do krajów Azji Środkowej i Afryki Północnej. Dzięki rozbudowanej strukturze, Grupa Cersanit jest w stanie szybko reagować na regionalne wyzwania i dostosować swoje portfolio do lokalnej specyfiki. Zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę Klienta na całym obszarze swojego działania. 

Bogata oferta

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór płytek cersanit. Zakupisz u nas kafelki każdej wielkości, a także kalibrowane oraz zróżnicowane pod względem klasy ścieralności i właściwości antypoślizgowych. Wszystkie płytki cersanit występują w urozmaiconej palecie kolorystycznej - od jasnych i stonowanych barw po zdecydowane i nasycone odcienie. Proponujemy kompleksowy katalog szkliwionych bądź nieszkliwionych płytek:

  • imitujących beton, drewno lub kamień;
  • monochromatyczne;
  • ozdobionych motywami geometrycznymi;
  • o wzorach inspirowanych naturą.

Ceramiczne płytki cersanit pomogą Ci w przystępnej cenie zaaranżować łazienkę z Twoich marzeń. 

Zalety płytek Cersanit

Płytki cersanit są przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania. Cechują się wysoką wytrzymałością na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, zmiany temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne, na przykład zadrapania. Nie sprawiają problemów w pielęgnacji i nie blakną pod wpływem standardowych środków czystości, zatem będziesz mógł cieszyć się nieskazitelną powierzchnią pozbawioną nieestetycznych nalotów przez długi czas. 

Zapytaj o szczegóły

  • Parametry