• Cersanit

  • Parametry
STORMY GREY CARPET 59,3X59,3
Produkt niedostępny
PIEDRA PS202 BEIGE 25X40
Produkt niedostępny
LIVI CREAM 19,8X59,8
Produkt niedostępny
ZIROS G402 OAK 42X42
Produkt niedostępny
ZIROS G402 MAPLE 42X42
Produkt niedostępny
ZAZO GREY 60X60
Produkt niedostępny
ZAMBEZI PS200 IVORY MATT 20X60
Produkt niedostępny
ZAMBEZI PS200 GREEN MATT 20X60
Produkt niedostępny
ZAMBEZI PS200 BLUE MATT 20X60
Produkt niedostępny
WIKA INSERTO BIRCH 25X40
Produkt niedostępny
WHITE TEXTILE 25X75
Produkt niedostępny
WHITE SATIN 42X42
Produkt niedostępny

Kafelki Cersanit – markowe płytki na każdą kieszeń

Skromniejszy budżet klienta nie musi być przeszkodą w zakupie klasowych materiałów wykończeniowych. Wystarczy, że zdecyduje się na płytki Cersanit dostępne w różnych wzorach, fakturach, formatach, a także wersjach wykorzystania. W ten sposób nawet pozyskanie większej ilości produktów nie powinno obciążyć domowych finansów. Kafelki tej marki są świetną propozycją także dla obiektów i przestrzeni publicznych, użytkowanych przez większą grupę osób. Wszystko z uwagi na podwyższony poziom odporności na pęknięcia lub nieco większe uszkodzenia. Następną korzyścią jest łatwość dopasowania elementów do innej kompozycji z tych płytek. Często przełamaniem aranżacji w łazience są właśnie takie zestawienia kafelków Cersanit. Wreszcie, część propozycji jest nastawionych na maksymalnie uniwersalne wykorzystanie. Już jeden model może wystarczyć do wykończenia ścian oraz podłóg.

Klasyczne i designerskie płytki Cersanit

Przeznaczenie ścienne oraz podłogowe to główne obszary wykorzystania wyrobów, takich jak płytki Cersanit. Wykończenie nimi wybranej powierzchni mieszkalnej albo firmowej sprawi, że aranżacja będzie zgodna ze wstępnymi założeniami projektu, nawet oryginalnego, gdyż wśród wzorów można znaleźć motywy: geometryczne, roślinne oraz abstrakcyjne. Ciekawymi pozycjami w katalogach marki są też wersje rektyfikowane, czyli poddawane zabiegowi standaryzacji wymiarów i obróbki brzegów. Oba czynniki są idealnie zestawione, co pozwala na użycie płytek w klasycznych, jednolitych wnętrzach. Cersanit to też kafelki w prostej formie przeznaczone na potrzeby: hal samochodowych, warsztatów mechanicznych czy powierzchni wystawienniczych. W tym przypadku priorytetem jest wytrzymałość na obciążenia i proste utrzymanie czystości zewnętrznej warstwy płytek. Nawet po latach użytkowania nie powinny ujawnić się widoczne odbarwienia.

Płytki Cersanit od polskiego producenta

Najwyższa klasa materiałowa i wachlarz zastosowań wyróżniają krajowego wytwórcę na tle innych. Oprócz obszarów wykończenia charakterystycznych dla tej grupy surowców można wskazać alternatywne lokalizacje. Cersanit to płytka, która sprawdzi się w holach budynków wielokondygnacyjnych oraz licznych przestrzeniach komercyjnych. Chodzi o: hotele, restauracje, instytucje publiczne, obiekty dworcowe czy edukacyjne. W każdym z tych miejsc można znaleźć estetyczną, a także trwałą posadzkę lub ścianę z płytek. Producent specjalizuje się w wytwórstwie: gresów technicznych, dekoracji naściennych, listew do kafelków oraz dodatków ceramicznych w wariantach: matowych, błyszczących, satynowych, perłowych i polerowanych.