• Ceramika Gres

Nowoczesna, polska ceramika wcale nie ustępuje pod żadnymi względami produktom importowanym z krajów znacznie bardziej kojarzonych z płytkami ceramicznymi, takimi jak przede wszystkim Włochy i Hiszpania. Ceramika Gres to znakomity przykład potwierdzający ten fakt.

Znakomity wygląd i świetna wytrzymałość

Krajowe płytki ceramiczne marki Ceramika Gres to rozwiązanie nadające się do zastosowania praktycznie w każdych warunkach. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć bogactwo wzornictwa, jakie oferują nam te płytki krajowe. Fakt, że nie trzeba ich sprowadzać z daleka, bardzo pozytywnie wpływa też na ceny, które są bardziej niż konkurencyjne.

Ceramika Gres jest produktem pasji oraz ogromnej wiedzy wspartej doświadczeniem. Autorskie kolekcje tej marki oferują nam bardzo zróżnicowane efekty: od prostych i prezentujących się w sposób naturalny efektów, po bardzo złożone motywy, które czasami potrafią udawać inne materiały przy zachowaniu wszystkich wartości użytkowych ceramiki. Co bardzo ważne, dzięki płytkom z kolekcji oferowanych przez Ceramikę Gres, możliwe jest tworzenie bardzo zaawansowanych wzorów ze względu na różnorodność płytek, ich rozmiarów, a także bogactwo elementów dodatkowych, jakie można wykorzystać do ubogacenia kompozycji.

Nie brakuje oczywiście także elementów czysto użytkowych, za pomocą których można zbudować bezpieczne schody lub zadbać o fragmenty antypoślizgowe na tarasie. Dzięki polskiej ceramice możemy być przygotowani na wszystkie warunki i niezmiennie otaczać się pięknem.

Zapytaj o szczegóły

  • Parametry