• Ceramika Gres

Nie da się ukryć, że nowoczesna, polska ceramika w żadnym stopniu nie ustępuje produktom importowanym z krajów, które do dziś są bardziej kojarzone z płytkami ceramicznymi. Warto tu wymienić przede wszystkim Włochy i Hiszpanię. Ceramika Gres płytki jest idealnym przykładem potwierdzającym ten fakt. Nie od dziś płytki ceramiczne pochodzące od krajowych producentów zdobywają uznanie na arenie międzynarodowej, co ma swoje potwierdzenie w otrzymywanych nagrodach i wyróżnieniach w prestiżowych konkursach czy plebiscytach. Dodatkowo polscy producenci płytek ceramicznych cenieni są za niezwykle wysoką jakość, znakomite parametry techniczne, a także coraz ciekawszą estetykę i coraz bardziej odważne projekty. Nic dziwnego, że spora grupa klientów sięga po polskie, dobre produkty. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyborem płytek ceramicznych w sklepie cer-land.pl marki Ceramika Gres.

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Ceramika Gres - atrakcyjny wygląd i wysoka wytrzymałość

Ceramika Gres to jedna z marek polskiej grupy Nowa Gala (pozostałe to Nowa Gala oraz Cerrad I). W ofercie znajdziesz szeroki wybór kolekcji naszego polskiego dostawcy, dzięki którym stworzysz aranżacje, o jakich marzysz. Ceramika Gres płytki to rozwiązanie, które możesz zastosować dosłownie w każdych warunkach. Okażą się odpowiednie zarówno na ścianę, jak i na podłogę. Charakteryzują się bogactwem wzornictwa. Oczywiście w ofercie są także elementy czysto użytkowe, które pozwolą zbudować bezpieczne schody, ułożyć antypoślizgowe fragmenty np. na tarasie czy balkonie. Dzięki tej polskiej marce możesz być przygotowany na wszystkie warunki i niezmiennie otaczać się absolutnym pięknem. Co więcej, dzięki temu, że płytek nie trzeba sprowadzać z daleka, możemy je zaproponować w bardzo korzystnych cenach, co przy wykończeniu wnętrz nie jest bez znaczenia. Niesamowita konkurencyjność tych modeli to również jeden z wielu atutów marki Ceramika Gres.

Ceramika Gres – płytki dla Ciebie

Ceramika Gres to płytki powstałe z pasji oraz ogromnej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszystkie zostały podzielone na autorskie kolekcje np. Artwood, Epoca, Indus, Java, Redmar i wiele więcej, dzięki czemu można uzyskać niespotykane, zróżnicowane efekty. Zależy Ci na prostych, klasycznie prezentujących się elementach wykończenia, zapewniających naturalny efekt? A może chcesz zdecydować się na bardziej złożone motywy, które imitują inne materiały, jednak wciąż zachowują wszystkie wartości użytkowe ceramiki? Oba te efekty uzyskasz, wybierając modele Ceramika Gres. Co więcej, marka oferuje nie tylko różnorodność modeli płytek i ich rozmiarów, dzięki czemu możesz stworzyć nawet bardzo zaawansowane kompozycje, ale także spory wybór elementów dodatkowych. Dzięki nim Twoja aranżacja będzie jeszcze bardziej ubogacona. Zapraszamy już dziś do skorzystania z oferty!