• Płytki Ceramika Color

Urządzając mieszkanie, dążysz do tego, aby było ono nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju? Do tego celu możesz wykorzystać ciekawe kolory ścian, charakterystyczne dodatki lub… kafelki! Obecnie na rynku mamy szeroki wybór płytek zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Pozwala to na tworzenie ciekawych kompozycji w mieszkaniu, które będą cieszyć oko domowników przez wiele lat. Należy jednak pamiętać, że kafelki to stały element aranżacji pomieszczenia, dlatego wybór płytek powinien być przemyślany.

Płytki Ceramika Color dostępne są w różnych odcieniach, wzorach i fakturach. Ich głównym zadaniem jest ozdoba ścian, ale także zabezpieczenie ich np. przed wodą lub tłuszczem z gotujących się potraw. Z uwagi na ten aspekt płytki ceramiczne Color zostały wykonane w taki sposób, aby mimo ich faktury można było je bezproblemowo wyczyścić.

  • Parametry

Pś SPECTRE GREY 25x75 g.1 CC
Produkt niedostępny
Pś SABUNI WHITE 25x60 g.1 CC
Produkt niedostępny
Pś RIBBON WHITE 25x75 g.1 CC
Produkt niedostępny
Pś CORINA BEIGE 25x60 g.1 CC
Produkt niedostępny

Stylowa kuchnia i łazienka z płytkami Ceramika Color

Naszą ofertę tworzą płytki Ceramika Color zarówno ozdobne, o ciekawych wzorach i fakturach, jak i gładkie, jednolite, które można wykorzystać na większej powierzchni. Dzięki temu płytki ceramiczne Color mogą być obecne w całym mieszkaniu.

Dużym zainteresowaniem cieszy się szklana płytka Ceramika Color przedstawiająca świeże zioła i rośliny doniczkowe. Tego typu kafelki z każdym rokiem zyskują na popularności, dzięki czemu można je zobaczyć w wielu mieszkaniach. Ich gładka powierzchnia sprawia, że wbrew pozorom można ją w łatwy sposób wyczyścić za pomocą płynu do szyb, dzięki któremu unikniemy smug. Ten rodzaj płytek doskonale sprawdzi się w stonowanych, jasnych kuchniach, nadając im wyrazu i charakteru.

Warto także wspomnieć o ozdobnych, podłużnych kafelkach Ceramika Color, które najczęściej wykorzystywane są w łazienkach i toaletach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących pewnego urozmaicenia do swojej łazienki, jednak niemających zbyt wiele miejsca na dodatkowe meble bądź akcesoria. Każda płytka Ceramika Color została wykonana z dbałością o detale, aby wspólnie tworzyły idealne skomponowany wzór.

W swojej ofercie mamy także płytki ceramiczne Color imitujące drewno. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie klasyczne, a zarazem efektowne płytki. Można je wykorzystać nie tylko w łazience, ale także w innych pomieszczeniach, np. salonie lub sypialni. Dostępne są w wielu odcieniach - od ciepłego brązu, po chłodną szarość, dlatego z pewnością wszyscy nasi klienci znajdą idealną propozycję dla siebie.

Oczywiście w asortymencie Ceramika Color można znaleźć wiele innych rodzajów kafelków. Pozwolą na wykończenie mieszkania lub domu niemalże w każdym stylu.

Producent Ceramika Color

Ceramika Color to polski producent płytek ceramicznych działający na rynku od 2002 roku. Od tego czasu stale podnosi jakość swoich produktów, by płytka Ceramika Color spełniała oczekiwania wszystkich naszych klientów. Firma może się także pochwalić licznymi certyfikatami poświadczającymi jakość i trwałość produktów. Dzięki temu cieszą się one dużym uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą.