• Płytki Azulev

Prostota i minimalizm - coraz więcej osób kieruje się tymi zasadami, projektując swoje wnętrza. Biel i szarość to doskonała baza do tworzenia ciekawych aranżacji, zgodnych z aktualnymi trendami. Klasyczne materiały w naturalnych, stonowanych barwach to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w małych mieszkaniach, jak i piętrowych domach. Niemniej jednak stworzenie minimalistycznego wnętrza nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Dużą uwagę należy poświęcić materiałom, które będą stałym elementem aranżacji.

Płytki Azulev wyróżniają się subtelnością i uniwersalnością. Można je wykorzystać we wnętrzach zarówno skandynawskich, jak i w stylu boho bądź industrialnym. Są doskonałym „płótnem”, na którym można tworzyć różnego rodzaju aranżacje - stonowane lub też bardziej wyraziste.

  • Parametry
Expression Perla Rect. 40x120
Produkt niedostępny

Wysoka jakość - płytki Azulev

Dokonując wyboru płytek do mieszkania, w pierwszej kolejności patrzymy na ich wygląd - płytki Azulev o biało-szarej powierzchni imitującej strukturę betonu pozwolą na stworzenie nietuzinkowych aranżacji oraz nadadzą mieszkaniu spójności. Obecnie coraz więcej osób odchodzi od paneli w swoim mieszkaniu, decydując się na płytki. Te, oferowane przez Azulev spokojnie możesz zastosować także w salonie lub sypialni, gdzie wraz z przemyślanymi dodatkami stworzą przytulne, domowe wnętrze. Należy także zaznaczyć, że płytki Azulev świetnie łączą się z innymi, bardziej ozdobnymi płytkami, np. mozaiką, która doskonale sprawdza się w łazience. Płytki Azulev możesz także wykorzystać na swoim tarasie. Jest to nie tylko estetyczne, ale również praktyczne rozwiązanie, ponieważ dzięki ich fakturze osadzające się na nich zanieczyszczenia nie są tak widoczne.

Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę przy zakupie płytek, jest ich jakość. Warto wybierać materiały wyższej klasy, wykazujące odporność na uszkodzenia, szczególnie w trakcie ich montażu, gdzie są najbardziej narażone na pęknięcia czy zarysowania. Daje to pewność, żepłytki Azulev posłużą w Twoim mieszkaniu przez wiele lat.

Płytki Azulev dostępne są na naszej stronie w dwóch wymiarach - 59×59 cm oraz 40×120 cm. Dzięki temu, tworząc aranżację danego pomieszczenia, masz dużą dowolność, jeśli chodzi o wykorzystane kafelki oraz ich rozkład.

80-letnie doświadczenie -płytki Azulev

Firma Azulev powstała w 1940 roku w Hiszpanii - od tego czas tworzy płytki ceramiczne wyróżniające się doskonałą jakością i dużą różnorodnością. Płytki marki Azulev są szczególnie cenione przez zwolenników ekologii z racji wytwarzania ich z dbałością o środowisko naturalne. Należy także zaznaczyć, że marka ta stale podnosi jakość swoich produktów, dokładając starań, aby spełniały wymagania wszystkich klientów.

Warto również dodać, że firma Azulev jest laureatem wielu nagród, a produkowane przez nią wyroby odznaczają się certyfikatami jakości. Z tego względu zdobywa uznanie klientów na całym świecie.