• Atlas Concorde

Płytki Atlas Concorde to modele wykonane w iście włoskim stylu — piękne i niepowtarzalne. Udekorują Twój dom, mieszkanie lub gabinet.

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Jeśli miałeś kiedykolwiek do czynienia z włoskimi produktami przeznaczonymi do użytku domowego, to na pewno wiesz, że tym, co charakteryzuje te wyroby, jest przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Włosi dbają o to, aby ich wyposażenie mogło służyć latami, zachowując przy tym przez cały czas równie zadowalający efekt. Nic więc dziwnego, że płytki Atlas Concorde, które przygotowaliśmy dla Ciebie właśnie w tej konkretnej kategorii, cieszą się aż tak dużym uznaniem wśród osób, które już składały u nas kiedykolwiek zamówienie. To jedne z najbardziej efektownych propozycji na rynku ceramicznym, doskonale dostosowane zarówno do prywatnych, jak i publicznych wnętrz. Szukasz płytek do łazienki, kuchni, a może do swojej nowej przestrzeni biurowej? Płytki ceramiczne Atlas Concorde będą idealną opcją nawet do niezwykle zróżnicowanych przestrzeni. Zapraszamy.

Atlas Concorde — włoska marka, której można zaufać

Co świadczy o tym, że dana firma jest zdecydowanie jedną z tych, na które warto postawić? Można tutaj wymienić chociażby wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Atlas Concorde zdecydowanie ma się w tej kwestii czym pochwalić, bo firma działa na rynku już od ponad pół wieku! Imponujące, prawda? Współcześnie ich wyroby są zaliczane do jednych z czołowych na rynku ceramicznym, a bogata oferta sprawia, że zdecydowanie jest w czym wybierać. Płytki włoskie Atlas Concorde są zróżnicowane nie tylko pod względem swojej kolorystyki i wzornictwa, ale także samych rozmiarów. Wśród propozycji oferowanych przez nasz sklep czekają małe, wręcz mikroskopijne modele i niezwykle duże egzemplarze. Wszystko po to, byś mógł urządzić swoje poszczególne pomieszczenia dokładnie tak, jak sobie zamarzysz. Firma zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że nowoczesne wzornictwo zakłada prawie całkowite wyeliminowanie fug — stąd też właśnie nie mogło tutaj zabraknąć wyjątkowo dużych płytek. Takich, o których jeszcze niedawno zupełnie nam się nie śniło. Na szczęście marka dosłownie idzie z duchem czasu i spełnia marzenia swoich klientów.

Gdzie konkretnie zaaranżować płytki z tej firmy?

Napisaliśmy już poniekąd o tym, w jakich przestrzeniach można wykorzystać modele tego włoskiego producenta. Wiesz już zatem, że sprawdzą się w pomieszczeniach z nutką nowoczesności, tradycyjności, a nawet w tych, w których aranżacja nawiązuje do stylu loftowego. To wszystko właśnie dzięki bardzo bogatemu zróżnicowaniu oferty. Zwróć uwagę chociażby na nasze płytki podłogowe Atlas Concorde, czyli jedne z czołowych produktów tej marki. Nie da się ukryć, że to właśnie egzemplarze dostosowane do zaaranżowania na posadzce stanowią wciąż jeden z najważniejszych filarów działalności firmy. Płytki podłogowe prezentują się idealnie w łazienkach, przedpokojach i oczywiście w kuchni. Płytki ścienne Atlas Concorde możesz wykorzystać w wymienionych wyżej pomieszczeniach, ale także w tych, w których jedna ze ścian nie została do tej pory zaaranżowana. Może to być salon, kuchnia, jadalnia, czasami nawet garderoba. Pamiętaj, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby płytki nie mogły zagościć w jednym wnętrzu zarówno na podłodze, jak i na ścianie.