• Argenta

Płytki ceramiczne Argenta to wyborny pomysł na zakup dla wszystkich osób, które chcą wyposażyć swoje poszczególne kąty w sposób modny i estetyczny. Dokładając do tego wspaniałą jakość wykonania płytek, otrzymujemy takie produkty, które dosłownie i w przenośni — zachwycają.

  • Parametry

W Twoje ręce oddajemy wysokiej jakości płytki Argenta, których sprzedaż rozpoczęła się w malowniczej Hiszpanii. Współcześnie te modele są wykorzystywane w innych krajach Europy, w tym również w Polsce. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim temu, że jest to ceramika bardzo wysokiej klasy — stworzona z dbałością o dosłownie każdy szczegół. Takie wykonanie jest 100% gwarancją długiej wytrzymałości, niezawodności i naprawdę pięknego wyglądu. Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby zakupiona ceramika mogła zdobić wybrany pokój przez naprawdę wiele lat, to koniecznie sprawdź propozycje, które przygotowaliśmy. Zapewniamy, że będziesz zachwycony.

Jakie płytki marki Argenta oferujemy w CER-LAND?

Kompletując ofertę naszego sklepu internetowego, staraliśmy się w pierwszej kolejności zadbać o to, aby była ona możliwie najbardziej różnorodna. Jest to oczywiście związane z tym, że różni klienci mają różne oczekiwania, a więc płytki, które chcą zakupić, mogą znacznie się od siebie różnić. Na szczęście płytki hiszpańskie Argenta stanowią odpowiedź i na oczekiwania tych osób, które lubują się w prostych, stonowanych formach, i tych, którzy chętniej inwestują w geometryczne, nawiązujące do nowoczesnego stylu wzory. Oczywiście to nie wszystko! Na zakupy możesz zdecydować się również wtedy, gdy będziesz poszukiwać płytek idealnych do wnętrz rustykalnych, glamour, a nawet skandynawskich. Mnogość kolorów, wzorów i wykończeń, jakie oferuje nam Argenta, zdecydowanie przemawia za złożeniem zamówienia na ich produkty. Jeśli nie do końca będziesz wiedzieć, na co zdecydować się do konkretnego wnętrza, to koniecznie do nas napisz lub zadzwoń — pomożemy.

Co jeszcze zwraca uwagę w przypadku tych płytek?

Napisaliśmy już o tym, że Argenta to jedna z tych marek, która dostosowuje się do stylistyki różnych wnętrz. W praktyce ma to przełożenie również na dostępność poszczególnych rozwiązań. Możesz wybrać u nas zarówno płytki podłogowe Argenta, jak i płytki ścienne Argenta. Te pierwsze, czyli bez wątpienia jedne z najpopularniejszych, a zarazem wciąż najmodniejszych egzemplarzy, możesz wykorzystać w swojej kuchni, przedpokoju lub łazience. Egzemplarze ścienne będą korzystną ozdobą salonu, pustej ściany w jadalni, a nawet pokoju gościnnego. Najważniejsze, aby poszczególne materiały i dodatki skoncentrowane w jednym pomieszczeniu ze sobą współgrały i się uzupełniały. Wtedy stworzona przez Ciebie kompozycja na pewno będzie satysfakcjonująca. Nie bój się eksperymentować z kolorami! Wcale nie musisz wybierać wszystkich płytek w takim samym kolorze. Co powiesz na połączenie tradycyjnej bieli z niezwykle modnym kolorem piaskowym?