• Ape

Duża funkcjonalność płytek hiszpańskiej firmy Ape, rewelacyjne wykonanie, a także ich dostępność w bardzo zróżnicowanych wersjach, to cechy, które zdecydowanie przemawiają za ich zakupem. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z ich produktów, to tym razem na nie postaw — na pewno nie pożałujesz.

  • Parametry

Płytki ceramiczne Ape, które czekają na Ciebie w tej kategorii naszego sklepu internetowego, to strzał w dziesiątkę dla wszystkich tych osób, które od dawna marzą, aby ich wnętrza prezentowały się bardzo stylowo, a przy okazji po prostu komfortowo spędzało się w nich czas. Szeroki wybór różnych wersji, specyficznej kolorystyki i najmodniejszych wzorów sprawia, że z tą hiszpańską marką możesz urządzić praktycznie każdy pokój w swoim domu. Szukasz płytek do ogromnej kuchni? A może na Twojej liście zakupów są egzemplarze pasujące do niezbyt dużego przedpokoju? Chcesz, aby płytki nie tylko spełniały swoje podstawowe funkcje, ale i zdobiły wnętrze? Zapraszamy do nas!

Płytki od Ape - cechy charakterystyczne

Płytki hiszpańskie Ape to propozycje, które przede wszystkim wyróżniają się niebanalnym wykonaniem i bardzo estetyczną oprawą. Jeśli do tej pory płytki kojarzyły Ci się wyłącznie z wyposażeniem utrzymanym w jasnych, często dość monotonnych kolorach, to dzięki propozycjom tej firmy na pewno zmienisz zdanie! Trudno wyobrazić sobie drugie wersje zdobione tak kreatywnymi wzorami, jak właśnie te modele. Płytki wielokolorowe Ape to odpowiedź na potrzeby wszystkich klientów, którzy mają dość powtarzalnego wzornictwa i pomieszczeń wyglądających dokładnie tak samo. Wśród przygotowanych przez nas produktów znajdziesz płytki w bardzo intensywnych odcieniach, dodatkowo przyozdobione za pomocą oryginalnych wzorów geometrycznych. Wszelkie motywy geometryczne w ostatnim czasie dosłownie — rosną w siłę, ponieważ stają się coraz popularniejsze w wielu aranżacjach. Może akurat będą pasować również do przestrzeni, którą urządzasz? W CER-LAND czekają na Ciebie między innymi płytki ścienne Ape, z pomocą których odmienisz każdą pustą ścianę. W przypadku kuchni zamontowanie płytek na ścianie będzie wiązało się jeszcze z jednym pozytywnym aspektem — takie rozmieszczenie pozwoli Ci skutecznie i bardzo łatwo ochronić ścianę przed zabrudzeniami, o które w kuchni przecież bardzo łatwo.

Wielofunkcyjne płytki ceramiczne - marka Ape i jej pozostałe zalety

Oprócz samych modeli ściennych postaraliśmy się również o dostępność klasycznych płytek stworzonych z myślą o podłogach. Nasze płytki podłogowe Ape podobnie jak ich ścienne odpowiedniki cechują się przede wszystkim dużą oryginalnością. Oczywiście, jeżeli tylko chcesz, to Twoja podłoga może nadal być utrzymana w bardzo jasnej lub ciemnej, ale nadal — klasycznej kolorystyce, ponieważ mamy w zanadrzu i coś dla osób kochających proste, i efektowne rozwiązania. W CER-LAND stawiamy bowiem przede wszystkim na różnorodność. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że potrzeby indywidualnych klientów mogą okazać się różne. Pamiętaj, że płytki Ape, oprócz tego, że sprawdzą się w domach i mieszkaniach, możesz wykorzystać także wtedy, gdy będziesz remontować biuro albo restaurację.